Drsná bitva o miliony je v plném proudu

Vztah, který zpočátku připomínal pohádku, se zhroutil ze dne na den jako domeček z karet a Lucii Vondráčkové (38) zůstaly jen oči pro pláč. Na stýskání po manželovi Tomáši Plekancovi (35), ale není čas. Zpěvačka nyní musí řešit nepříjemnosti související s rozvodem a vypořádáním majetku.

Poprvé ve svém životě o sobě musí číst v novinách, že se snaží přiživit na úspěchu hokejisty, který za dobu jejich manželství vydělal téměř 400 milionů korun. Celou kauzu otevřela informace o tom, že se Vondráčková bude rozvádět v Kanadě, tedy v zemi, kde je předmanželská smlouva, jíž před svatbou podepsala, neplatná.

Také vás může zajímat ...

Pro zpěvačku, která zůstala sama s dvěma dětmi, to znamená, že má rázem právo na mnohamilionové vypořádání. To se pochopitelně ani trochu nelíbí jejímu manželovi, který měl zřejmě dojem, že své vydělané peníze ochránil dostatečně.

„Podepsala jsem ji, byla jsem zamilovaná a zamilovanost vidí růžově,“ vysvětluje Vondráčková, že v tu dobu ji pochopitelně nenapadlo, že se za osm let bude rozvádět, že ji po boku manžela nahradí jiná žena a že se s ním bude handrkovat o peníze. Zpěvačka rezolutně popírá, že by se snažila na rozvodu vydělat.

Celý svůj život pracovala a nikdy si nepotrpěla na žádný luxus nebo okázalost, touží jen po spravedlivém rozhodnutí soudu.

A ačkoli to tak může vypadat, Plekancovi se prý rozhodně za nic mstít nehodlá..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...