Drsná potvora ze Slunečné buduje hnízdečko lásky

Mladí herci, kteří myslí na budoucnost, si pořizují vlastní bydlení a nejinak je tomu i u hvězdy seriálu Slunečná Barbory Jánové (31). Ta si pořídila byt v Praze na Žižkově s pěkným výhledem na pražské střechy a nové bydlení spojila s prověrkou svého vztahu.

Také vás může zajímat ...

Svého milého pověřila náročnými úkoly při rekonstrukci, a podle toho, co poradce v gastronomii a básník Vítězslav Bečka (25) prozradil, mělo to pro něho zásadní význam. Nedávno vydal knížku básní a stavební úsilí byl velký kontrapunkt. „Bourali jsme příčku. Jen dostat suť ven byla dřina.

Už vím, kolik váží cihla,“ svěřil se. Třídenní opalování futer od starého laku označil za absolutní peklo. Ve zkoušce ale obstál a výsledek stojí za to. A kdoví, možná z toho vzejde i nějaká nová poezie o budování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama