Drsná válka seriálových krásek?

Nejprve to vypadalo, že si budou rozumět. Hvězdy Slunečné EVA BUREŠOVÁ (27) a DENISA NESVAČILOVÁ (29) jsou však velké konkurentky.

V jednom z nejúspěšnějších seriálů na Primě se usadila nová herecká posila. Jedná se o sympatickou zrzku Denisu Nesvačilovou (29), která okouzlila nejednoho muže. Svým nástupem do rozjetého projektu však pobouřila fanoušky Evy Burešové (27), kteří jí vyhrožovali.

Také vás může zajímat ...

Zabijeme tě!

Někteří lidé berou seriály tak vážně, že si je po čase spojují i s realitou a věří tomu, co se tam zrovna odehrává. To je bohužel i tento případ. „Fanoušci jsou super, ale tohle už je přes čáru.

Je hezké, že mají Slunečnou rádi, milují Evu a Marka, ale vyhrožovat někomu smrtí? To mi hlava nebere,“ řekla kráska Burešová. Fanoušci totiž chtějí, aby Marek Lambora (25) s Evou spolu tvořili pár i ve skutečnosti.

Jenže ta je spojována s kuchařem Přemkem Forejtem (33) a opakovaně prohlašovala, že o Lamboru nestojí. Milovníci seriálu se bojí, že Denisa svede charismatického Lamboru v seriálu i mimo kamery a jejich naděje na ideální pár budou ty tam.

Závidí jí?

Poté, co se celá kauza s fanoušky uklidnila, začala nejspíš jiná válka, a to mezi herečkami. Říká se totiž, že se Eva a Denisa nemají moc v lásce. Co si udělaly tak strašného?

Je zřejmé, že by chtěla být Nesvačilová stejně populární a žádaná jako její talentovaná kolegyně. Má sice roli, za kterou má nemalý obnos peněz, ale nebere zřejmě tolik jako Burešová. Podle všeho by chtěla větší popularitu a honorář. Co by musela udělat jinak?

Má špatnou roli

Je známo, že lidé mají herce rádi podle toho, jakou mají roli. Denisa ji ale nemá takovou, jakou by si diváci přáli. „Je to skvělá herečka, ale do Slunečné mi nepasuje,“ vyjadřují se diváci. Je jasné, že s tím moc Nesvačilová neudělá. Zda si milovníci primáckého seriálu Denisinu roli oblíbí, nikdo neví.

Nenechá si vzít pozornost

Pomoci by jí mohl Vladimír Polívka (31). Ten se nedávno prořekl, že bude mít s Denisou milostnou dějovou linku. Tím by se z nich stal druhý „hlavní pár“. To se ale údajně nezdá Burešové. Nechce se nechat zastínit žádnou jinou herečkou. Má totiž své plány.

Využívá svou popularitu naplno, za reklamu na sociálních sítích si může účtovat obří částky a po rozvolnění opatření počítá s nabídkami na fi lmové role. Když nedávno praskl její románek s Forejtem, naoko se rozčilovala, že ji pronásledují novináři, ale možná si v duchu mnula ruce. Nesvačilová takovou pozornost nemá!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama