Drsňák Arnie si splnil nejtajnější sen

Z namakaného kulturisty a herce původem z Rakouska Arnolda Schwarzeneggera (70) se snad postupně vytrácí úplně všechna bojovná nátura. Po politické kariéře bývalého guvernéra Kalifornie se momentálně dal na hudbu.

Tedy spíš na hraní na hudební nástroj. Zláká bývalého sportovce na stará kolena také dráha muzikanta? Jak jinak si vysvětlit, že herec usedl v rámci návštěvy Německa za tamější největší varhany světa v dómu svatého Štěpána? „Sjíždějí se sem lidé z celého světa, aby slyšeli hudbu zdejších varhan.

Také vás může zajímat ...

Už sedmdesát let, v podstatě od narození, jsem toužil po tom, zahrát si na pasovské varhany,“ rozplýval se nad svých zážitkem drsný Terminátor. Co přijde na řadu příště?

Teď už snad zbývá jenom natáhnout bílé legíny a vyzkoušet nějaké vyhlášené baletní lekce… To je totiž asi to jediné, co mu chybí do sbírky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...