Drsné hádky jí ničí manželství!

Herečka Pavla Tomicová (56), která se občas objevuje v seriálu Ulice, je prý v poslední době podrážděná a na každého pěkně protivná. Proč se ale pořád hádá se svým manželem Ondřejem Malým (52)? Co se vlastně mezi nimi stalo?

Na Pavle Tomicové (56) se podepisuje to, že už není tolik obsazovaná jako dřív. Její psychika dostává pořádně zabrat. Proč už o ní není tolik slyšet? Údajně je většinu času doma a jako správná hospodyňka se stará o domácnost, jenže to jí evidentně leze na mozek a ona přemýšlí o všem možném.

Také vás může zajímat ...

Kvůli tomu se často stává neurvalá a protivná. Její manžel Ondřej Malý (52) má pak hned po náladě, když na něj bezdůvodně slovně zaútočí. On se pochopitelně brání a tím vznikají hádky. Navíc temperamentní Pavla to dost často přehání a hádá se kvůli kdejaké maličkosti.

Ondřej sice chápe, že se doma cítí tak trochu jako v kleci a ustavičné uklízení jí zkrátka nebaví, ale co je moc, to je moc. Zkrátka si myslí, že by měla využít toho, že má klid a až pak se zase začít starat o pracovní záležitosti.

Všechno řeší s horkou hlavou

Malý už kdysi přiznal, že Pavla je dost tvrdohlavá a věci řeší okamžitě. Místo toho, aby se nad danou situací pořádně zamyslela a promyslela si další krok. Ona chce mít prostě všechno pod kontrolou.

„Pavluška je ten typ, který se to snaží okamžitě řešit a vyříkat si to,“ řekl o ní Ondřej. Na jednu stranu je sice dobře, že se problémům nevyhýbá, ale zase na druhou by to nemusela tak přehánět. I její manžel si myslí, že hádkami se nikdy nic nevyřeší, jenže jeho manželka má na to zřejmě jiný názor.

Dřív se prý alespoň nehádala tak často a když už, tak s rozumem, ale teď už hádky bere jako běžnou věc. Čím to je? Něco se změnilo? Tomicové prý chybí obdiv, který se jí dostával během taneční soutěže StarDance.Tam byla na vrcholu slávy a všichni se o ni zajímali. To jí dělalo pochopitelně dobře, proto byla pořád tak usměvavá. Prý se ale během soutěže nechovala zrovna korektně.

Podle manžela a přátel byla namyšlená a myslela si, že je ze všech nejlepší, tudíž musí soutěž stoprocentně vyhrát.To se ale nakonec spletla.

Může za to minulost?

Sláva jí tak chybí, že když je sama doma, přemýšlí o minulosti. Vzpomínka, která jí dlouho leží v žaludku je homosexualita jejího bývalého manžela. Před deseti lety jí řekl celou pravdu, kterou dlouho nechtěl přiznat.

S Pavlou má dokonce i syna Adama (24), ale ani ten ho nedokázal připoutat k rodině. Raději odjel do Ameriky. Pro Pavlu to bylo velice těžké a náročné období. Takže na něj nemůže tak snadno zapomenout. Evidentně dostala strach z toho, že by se mohla minulost opakovat, a tak si začala svého nynějšího manžela hlídat na každém kroku.

Neustále ho prý bombarduje sms zprávami a v horším případě otravuje svými telefonáty i jeho kolegy a přátele. Očividně se z ní stala stíhačka, která je navíc věčně nespokojená a hádavá. Jejího manžela to dost překvapilo a nechápe, proč to dělá, když předtím taková nikdy nebyla. Svým způsobem to bere vůči němu jako zradu a myslí si, že už mu asi moc nedůvěřuje.

Přitom k tomu prý nemá sebemenší důvod.

Trápí ji nezájem televizních diváků?

Každopádně Ondřejovi už to leze pěkně na nervy. I když je tolerantní a snaží se ji pochopit, tak mu dost vadí, že se utápí v sebelítosti a přemýšlí nad tím, co bylo. A to jí přece nemůže přinést nic dobrého.

Prý se docela změnila a není to už ta Pavla, kterou znal. Přál by jí, aby získala nějakou hodně lukrativní pracovní nabídku, která by ji zase zvedla ze židle a udělala ji šťastnou, ale s tím prý nic on sám udělat nedokáže.

Měli spolu na toto téma prý už několik rozhovorů, v kterých se jí snažil vysvětlit, že sláva je vrtkavá a nemůže mít vždy všechno. Údajně to na ni nemělo žádný vliv. Od taneční soutěže StarDance, je tak její popularita nenávratně pryč.

Bude to konec?

Takže to momentálně s jejich manželstvím nevypadá vůbec dobře. Tak zle na tom prý dlouho nebyli. Jen to pro ně těžká zkouška. Přitom to byla tak sehraná dvojka. Navzájem se doplňovali a měli si vždy o čem povídat.

Ovšem od doby, co se Pavla věnuje spíš domácnosti než herecké dráze, je jejich situace nahnutá. Dokážou to překonat, nebo to jejich manželství neunese? Pokud by se Pavla zase ocitla na hereckém výsluní, mohlo by se jejich manželství vrátit do starých kolejí. Vše záleží jen a jen na Pavle, jak se s tím popere. A ona je přece velká bojovnice.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...