Drsné hádky ve slavné rodině!

Velkou podporu má u své matky Veroniky žílkové

Divoká rebelka a moderátorka Agáta Prachařová (35) má s chlapy v poslední době jen samé trápení. Zatím se jí nepodařilo najít nového partnera.

V krátkém čase se rozešla hned se dvěma muži. Nejprve to bylo se Zdeňkem Turkem (36) a poté s Markem Niessnerem (34). A na krku má nevyřešený rozvod s Jakubem Prachařem (36). Čím to je, že od ní chlapi utíkají? Sama Agáta usoudila, že je to tím,
že si vybírá jen samé „polokretény“. S tím ovšem nesouhlasila její matka Veronika Žilková (58).

Také vás může zajímat ...

„Jí se ti normální chlapi nelíbí. Jak je to trošku hajzl nebo lenoch nebo by rád byl v novinách, tak to se Agátce líbí. Když ale přijde slušný zubař, ten se Agátě nelíbí,“ zhodnotila Žilková.

Agáta s vyjádřením své mámy souhlasila, že to byli zkrátka „kreténi“. Že by třeba mohla být chyba i na její straně, ale vůbec nepřipustila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...