Drsné výhrůžky Daliboru Jandovi. Proč?

Zpěvák Dalibor Janda (65), který si už za „totáče“ získal mužným chraplákem početné stádo fanynek a i dnes dokáže vyprodat nejednu sokolovnu, chtěl ukázat svůj smysl pro humor a šeredně se mu to vymstilo.

Ocitl se celkem náhodou v restauraci, kam se po honu sjeli myslivci a nechal si udělat veselé selfíčko s povražděnou zvěří, koroptvemi, zajíci, divočáky a srnkou. „Právě jsem se vrátil z honu. Co střela, to zásah. Tak vám zasílám ukázku,“ napsal rozverně a umístil foto na facebook. Zjevně ho nenapadlo, jakou vyvolá bouři odporu. Dostalo se mu výrazů jako superúchyl, duševní mrzák a psychopat.

Také vás může zajímat ...

„Jsi ubožák. Někdo by měl trefit tebe!!!“ sdělil mu jeden ze slušnějších příspěvků. Janda se pak pokoušel vysvětlit, že on na nikoho nestřílel, že to byl vtip.

Ale i tak to vypadá, že Hurikán ztratil řadu fanoušků…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama