Drsně zaútočila na dceru svého zesnulého manžela!

Proč o Dominice říká, že nemá o rodinu svého otce žádný zájem?

Sice to chvíli vypadalo, že došlo ke smíru mezi Ivanou Gottovou (44) a Dominikou Gottovou (47), ovšem pokud někdy ano, pak nejspíš jen na chvíli. Momentálně to totiž vypadá, že Ivana stále nejstarší dceři svého zesnulého manžela nemůže přijít na jméno!

Nedožité narozeniny hudební legendy Karla Gotta (†80), si připomněla i jeho rodina v čele s vdovou Ivanou Gottovou (44), jenž u jeho hrobu v pražských Malvazinkách nechala krásnou kytici se vzkazem. „Drahý Kájo, milovaný tatínku a dědečku. Moc nám chybíš, je tu bez Tebe velké prázdno.

Také vás může zajímat ...

Vzpomínáme na tebe s láskou každý den. Posíláme pusu do nebe. Ivana, Charlotte, Nelly, Lucie, Vojta a Honza.Zajímavé ale, že na něm není jméno jeho nejstarší dcery Dominiky (47). Ta to sice vysvětlila tím, že o společné kytici vůbec nevěděla, nicméně Ivanina mluvčí Aneta Stolzová (37) prozradila, že je všechno úplně jinak.

Ivana poslala Karlovi dojemný vzkaz.

Dominika prý o rodinu svého otce nejeví žádný zájem a v kontaktu není ani s Ivanou. Dokonce se podle mluvčí ani nezajímala o uložení svého otce ani o hrob. „Nezavolala Ivaně ani Lucii, aby se na čemkoliv okolo nedožitých otcových narozenin domluvila,dodala Stolzová, proč na vzkazu chybí Dominičin podpis.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama