Drsný hollywoodský bouřlivák Mel Gibson se s mladičkou partnerkou zklidnil!

Rozdíl mezi slavným hercem a jeho současnou přítelkyní je 35 let!

První a jediné manželství Mela Gibsona (64) trvalo dlouho a nezachránilo ho ani sedm společných dětí. Současná přítelkyně a matka jeho syna Rosalind Ross (29) má na problematického herce zázračný vliv!

Herec Mel Gibson (64) se proslavil v Austrálii, ale je to původem rodák z New Yorku. U protinožců si také našel svoji první ženu. Bylo to v době, kdy byl úplně neznámým začínajícím hercem, který bral za malé role pouhé stovky dolarů.

Také vás může zajímat ...

Alkohol zvládala, nevěru ne

Mel a jeho budoucí manželka Robyn byli nejprve spolubydlícími v jednom velkém bytě. Robyn pracovala jako zdravotní sestra. Byla zadaná, ale poté, co přeskočila jiskra mezi ní a Melem, dosavadního přítele opustila. Po tříletém vztahu se pak dvojice vzala. Tehdy už měl za sebou Mel první velký úspěch ve filmu Šílený Max. Rodina se postupně rozrostla do hodně velké šířky.

Bylo to dané tím, že Mel pocházel z věřící rodiny, kde bylo celkem dvanáct dětí. S Robyn jich měli „pouze“ sedm. Herec brzy dobyl i Hollywood a manželství se dokázalo přenést i přes Melovo nové, hvězdné postavení. Každý člověk má ale své temné stránky. U Mela to byl alkohol, ke kterému tíhnul už od puberty.

Hodně dlouho to s ním Robyn vydržela, její trpělivost ale došla v roce 2009 a důvodem byla jiná žena. Mel se tehdy zamiloval do ruské pianistky Oksany Grigirijevové (49) a Robyn podala žádost o rozvod. Hollywoodského herce to stálo pěkný majlant. Protože neměl uzavřenou předmanželskou smlouvu – a kdo by tenkrát v 70. letech v Austrálii pomyslel na to, jak bude bohatý?

– musel se vzdát poloviny majetku. Robyn měla dokonce nárok i na polovinu z manželových filmových práv. Naštěstí se oba partneři vyhnuli pomluvám a osočování v médiích a rozumně spolu komunikovali.

Mel ale přišel o vztah se ženou, která při něm stála v dobrém i ve zlém – a to kvůli jiné ženě, s níž stejně dlouho nevydržel.

Vytáhla ho z problémů!

V době, kdy si začal svůj poměr s Oksanou, na tom nebyl Mel v Hollywoodu zrovna nejlépe. Měl za sebou pár průšvihů, které se hvězdám moc neodpouští, například rasistické urážky. Režiséři velkých trháků se mu začali vyhýbat. Vztah s ruskou hudebnicí mu přinesl další životní trable. Měl s ní sice dceru, ale tím románek, zdálo se, skončil.

Oksana svého partnera obvinila z toho, že jí doma bil a dokonce předložila zvukové záznamy jako důkaz. Tehdy se bývalá žena Mela zastala. Herec tak poznal, kdo při něm v životě opravdu stál, jenže už bylo pozdě. S jeho kariérou i budoucími vztahy to vypadalo všelijak. Na Mela se ale přece jen v osobním životě usmálo štěstí.

Do jeho filmové společnosti se jednoho dne přišla ucházet o práce mladičká Rosalind Ross (29). Přestože byla dokonce o deset roků mladší než nejstarší hercova dcera, vzniklo mezi ní a Melem silné citové pouto.

Měla na problematickou hvězdu i dobrý vliv, protože Mel se zklidnil a spolu s tím přišly i zajímavé filmové nabídky.

Neudržel se ani před ní!

Život po boku Rosalind si herec jen pochvaloval. „Rozumíme si. Je mnohem vyspělejší než její vrstevníci,“ chválil svoji mladou partnerku. „Je opravdu jedinečná.“ Svoji temperamentní povahu ale ještě umí dát Mel najevo, a to i v přítomnosti Rosalind. Na letišti v Sydney fyzicky napadl fotografku, která ho poté obvinila, že jí zezadu uhodil a sprostě jí nadával.

Mel nic takového nepřiznal, ale Rosalind se za něj omluvila a z místa incidentu ho raději odvedla. V lednu 2017 pak Mela s novou přítelkyní spojilo další pouto. Narodil se jim syn, takže slavný herec se stal už podeváté v životě otcem. Počet dětí ve své původní rodině už asi nedožene, ale i tak je to úctyhodné číslo!

Zatím ovšem ještě nemá ani na svého hollywoodského kolegu Eddie Murphyho (), který má dětí deset.

Zmlátili ho, a proto vyhrál konkurz na roli ve filmu!

Původní vysněnou prací Mela Gibsona bylo stát se novinářem nebo kuchařem. Za svoji kariéru nepřímo vděčí Mel své sestře. Ta za něho podala bez jeho vědomí přihlášku na jeden konkurz. V noci předtím, než se měl konat, se budoucí herec dostal do rvačky. Dostavil se tak s pořádně zmláceným obličejem, ale kupodivu to byla pro roli výhoda, takže práci dostal.

Pořádnou nakládačku pak dostával i v mnoha svých rolích, ale samozřejmě víc ran vždycky rozdal on sám!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...