Drsný krach vztahu po sedmi letech?

Skandály ji donedávna míjely. Nyní se však JANA STRYKOVÁ (41) ocitla v nezáviděníhodné situaci. Bude si muset vybrat mezi svým partnerem a novou láskou?

Po několika letech se díky Slunečné opět dostala na výsluní. A tak je pochopitelné, že se dostala do hledáčku nejen médií, ale i některých jejích kolegyň, které jí dlouhá léta nemohou přijít na jméno. Jana Stryková (41) má na první pohled všechno, co by si od života mohla přát.

Také vás může zajímat ...

Úžasného partnera, krásného malého synka, zajímavé role a ke všemu je velmi krásná. Jenže jaká je realita? V uplynulém roce v jejím vztahu se zvukařem Matějem Matuškou (41) údajně nastal zvrat, za který si podle všeho může sama.

Někteří tvrdí, že se snaží dohnat to, co do čtyřicítky nestihla. Rodinného života už si užila dosyta. Teď chce podle všeho zase žít. Klidný partnerský vztah už jí zřejmě nevyhovuje. Navíc jsou spolu s Matuškou sedmým rokem, který je považován za kritický. Rozejdou se?

Kvůli natáčení se o domácnost stará partner

Nebýt seriálu Ordinace v růžové zahradě, dnes by ji nikdo neznal. Jako sestřičku Kateřinu Vránovou, partnerku primáře Dalibora Frynty, kterého si zahrál Jan Šťastný (55), si ji zamiloval celý český národ. Jenže po čase musela ze seriálu odejít, údajně kvůli tomu, že se nepohodla se svými nadřízenými.

Přes rok o ní téměř nikdo neslyšel. A lidé na ni pomalu zapomínali. Strykové to však nevadilo. Alespoň měla čas věnovat se své rodině, která je pro ni ze všeho nejdůležitější. Ovšem koncem minulého roku dostala nabídku hrát v seriálu Slunečná.

A ač její role nepatří k těm největším, přesto jí natáčení zabírá spoustu času. Navíc do toho má natáčet nový film, a tak se o rodinu musí postarat zejména její partner. A před kamerou i ve společnosti svých kolegů se jí očividně velmi zalíbilo.

Ještě před rokem se jakékoli společnosti stranila, dokonce nechodila s kolegy ani do hospody či na víno. Po natáčení vždycky rychle odjela domů, na venkov, kde to má nejraději.

Mlčí jako hrob

V posledních měsících se však něco nejspíš změnilo. V hereckých kuloárech se totiž říká, že Stryková má nápadně blízko k jednomu ze svých kolegů, s nímž má natáčet nový projekt. Sama herečka se k údajnému románku vůbec nevyjadřuje.

O koho ale mělo ve skutečnosti jít? Říká se, že objektem jejího zájmu se měl stát herec Ondřej Veselý (41), který je známý ze seriálu Vyprávěj, Ten totiž s herečkou v novém filmu hraje. Dokonce je to podle některých i její typ, avšak dosud jsou to jen samé domněnky a spekulace.

Že se však něco mezi Strykovou a Matuškou děje, je patrné už jen z toho důvodu, že herečka se na veřejnosti objevuje bez něj a ani slovem už se o něm celé měsíce nezmínila. Zda jsou spekulace o nevěře pravdivé, známo není, neboť připadá v úvahu ještě jedna varianta.

Už před mnoha lety si prý Stryková nadělala spoustu nepřátel, zejména mezi žárlivými herečkami, neboť když natáčela Ordinaci, všichni muži z ní byli celí paf. Její velké oči a sexy hlas neušly pozornosti žádného z jejích kolegů.

Avšak ženy k ní podle všeho zůstávaly netečné. Sama herečka přiznala, že najít si kamarádky mezi kolegyněmi není vůbec snadné. Když teď Jana hraje i ve Slunečné, opět se v některých z nich má probouzet někdější averze vůči ní. Je tedy dost dobře možné, že se jí jen někdo snaží pomluvami uškodit.

Kdo je ve skutečnosti na vině?

Jenže je tu jiná věc, která žádnou spekulací není. Když se Matuška se Strykovou poznali, byl zadaný. Se svou někdejší partnerkou vychovávali malou dcerku. Ovšem on svou rodinu opustil, aby mohl být s herečkou, která ho naprosto okouzlila.

Stryková se dvakrát pobízet nenechala. Na rozdíl od jiných mužů si on dříve než očí všímal jejího dekoltu a libozvučného hlasu. A když našli společnou řeč, hned se dali dohromady.

Herečku však nikdo neobviňoval z toho, že se zamilovala do muže od rodiny, lásku jí naopak všichni přáli. Ještě před pár měsíci se ale rozneslo, že si měl Matuška najít jinou ženu.

Atraktivní zvukař má zřejmě pořád pověst svůdníka a muže, který má pro ženy velkou slabost. Stryková ho možná načas dokázala zkrotit, ale jak se říká, nic není na věčnost.

Ztratila veškerou naději

Další trhlina ve vztahu se mezi nimi měla začít objevovat poté, co herečka začala ztrácet naději na druhé miminko. Moc si ho přála do čtyřicítky. Jenže teď už jí táhne na dvaačtyřicet a druhé dítko je stále v nedohlednu.

Ovšem Matuška zřejmě už o žádného potomka nestojí. Sám už je dvojnásobným otcem a evidentně o dalšího caparta už nestojí. Kromě toho, Stryková se doposud nedočkala ani žádosti o ruku. Má mít proto strach, že co nestihne teď, už nikdy nedožene. I proto se tak ráda baví s kolegy. Chce asi zapomenout na problémy doma

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama