Drsný rozchod Angelině sebral krásu

Naprosto zničená a vyhublá na kost. Tak dopadla herečka Angelina Jolie (43) po propíraném rozvodu s hvězdou Hollywoodu, hercem Bradem Pittem (54).

Jeden z amerických magazínů dokonce vypustil informaci, že kdysi pohledná brunetka váží momentálně jenom neuvěřitelných třicet čtyři kilo, vůbec nejí a je jen kousek od úplného kolapsu. I když se jedná o jeden z nejvykřičenějších amerických plátků, nejde přehlédnout hereččiny hubené nohy a ruce, na kterých jsou téměř vidět všechny kosti.

Také vás může zajímat ...

Se svými sto sedmdesáti centimetry bylo i jejích běžných padesát čtyři kilo málo. Natož pak to, kolik váží teď. Situace je o to horší, že před svými dětmi na sobě nechce nechat nic znát, tak se jenom usmívá.

Přispěchá ji na pomoc i přes všechny hádky a tahanice o děti její stále ještě manžel Brad nebo zůstane na všechno úplně sama?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...