Drsný rozchod kvůli milenkám?

Žádný vztah mu nikdy nevydržel tak dlouho. Nyní to ale vypadá, že se BOŘKU SLEZÁČKOVI (53) bortí půda pod nohama a brzy bude konec i tomu aktuálnímu. Proč chce partnerka odejít?

Hvězda televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas Bořek Slezáček (53) nemá za sebou minulost, se kterou by se rád na veřejnosti chlubil. I přesto, že se mu v jeho pracovním životě začalo opět dařit, s ženami to má ale těžší.

Také vás může zajímat ...

Nyní se dlouhou dobu zdálo, že všechno klape, jak má, realita ale bude asi někde trochu jinde. Jaké problémy musí v současnosti muzikálový herec řešit?

Randil ostošest

Má rád ženy a nestydí se za to. V minulosti měl Bořek několik vztahů se známými modelkami i herečkami. Jeho manželkou byla například modelka Simona Krainová (47). Avšak po třech letech manželství se rozvedli.

„Přestali jsme si rozumět,“ vysvětlil Slezáček. Ještě předtím jeho postelí prošla modelka Alena Šeredová (42) nebo moderátorka Tereza Pergnerová (46). Ani s jednou mu to ale nevyšlo. To se změnilo až se současnou partnerkou Žanetou, která mu povila dva syny. Jenže i s tou začal mít nedávno údajně problémy.

Rozdělí je žárlivost?

Od té doby, co je Bořek součástí Tváře na Nově, je u nich doma prý pořádné dusno. Zatímco si Slezáček užívá mladých slečen okolo sebe, jeho žena se den co den modlí, aby si s nimi nezačal užívat. Říká se, že se má schylovat k rozchodu.

V minulosti už totiž pár neshod mít měli, ale nyní je to zřejmě už poněkud přes čáru. Dokonce se říká, že Bořek občas ani nechodí domů. Není také žádným tajemstvím, že své bývalé partnerky měl údajně zneužívat pro slávu a vzorným partnerem měl být vždy jen naoko.

Dokážou se Žanetou všechna příkoří nakonec ustát? Přece jen ve hře jsou dvě děti, které by jistě snášely hodně špatně, kdyby šli jejich rodiče od sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama