Drsný rozchod v ní zanechal šrámy

A čkoli se o tom už zuřivě mluví nějaký ten pátek, herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se z nečekaného rozchodu s manželem hokejistou Tomášem Plekancem (36) stále nemůže vzpamatovat. I na novou roli matky, která asi bude na dva malé syny úplně sama, si zvyká jen velmi pomalu.

Na žádného jiného muže či snad dalšího potencionálního partnera ale prý nemá ani pomyšlení. „Teď to u mě není na pořadu dne. Mám konečně víc času na přátele a do toho jsem máma,“ uvedla na pravou míru Lucka.

Také vás může zajímat ...

Nic ale není tak černobílé, a tak i ona pochybuje o tom, jak dlouho může člověk, který byl zvyklý na rodinnu, zůstat sám. Nablýskaný život plný luxusu se jí ale po boku slavného hokejisti začal v cizině hodně rychle zamlouvat.

Je tak možná přece jen otázkou času, kdy se začne rýsovat po jejím boku nějaký nový objev. V téhle souvislosti se už například šuškalo o herci Matěji Hádkovi (42). Třeba bude Lucka dál brouzdat právě ve vodách českého showbyznysu.

Nebo se naopak zakousne jako lvice do své práce a začne jí pomalu ujíždět vlak? Jisté je jedno! Dlouholetí kolegové a kamarádi si na ni už jistě brousí zuby.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama