Drsný souboj! Kdo z nich je lepší?

Nový moderátor show Tvoje tvář má známý hlas, herec Vladimír Polívka (31), nesměl moderovat. Chyběl tedy v jednom z dílů této oblíbené soutěže a divákům poslal jen zdravici, kterou natočil mezi dveřmi svého bytu v roušce a gumových rukavicích.

Přišel totiž do kontaktu s někým, kdo měl pozitivní test na koronavirus, a tak musel do karantény. Nova za něj tedy musela sehnat náhradu a obratem angažovala léty prověřeného moderátora tohoto pořadu Ondřeje Sokola (48), který v poslední řadě dělá čestného předsedu poroty.

Také vás může zajímat ...

K Polívkově smůle ale Sokol jako vždy bodoval. Bez jakýchkoli dlouhých příprav, kdy zaskakoval nečekaně, byl opět bezchybný, pohotový a nesmírně vtipný. Současného moderátora tak dost zastínil. V zákulisí pořadu se dokonce začalo šuškat, že vedení Novy uvažuje o jeho návratu na tento post. A právě současná koronavirová pandemie by tak byla vhodnou záminkou k opětovné výměně moderátorů.

Uvidíme…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...