Drtí vás nuda a stereotyp?

Jste spolu už dlouho, máte pocit, že o lásce už nemůže být ani řeč a nechápete, jak jste si toho „mimozemšťana“ vlastně vůbec mohla vzít. Dá se to změnit?

Když spolu žijete už dlouho, často býváte unavená ze stereotypu. Ten je třeba nabourat! Jen tak se posílí vzájemná blízkost. Snažte se najít společné zájmy a koníčky, vraťte se k tomu, co vás na začátku spojovalo. Dejte si spolu večer skleničku, choďte na procházky, jezděte na kola, na běžky, ne jen na povinné pracovní víkendy na chalupě. Snažte se partnera překvapovat.

Také vás může zajímat ...

Kupte lístky do divadla, na koncert a dělejte to, co na začátku vašeho vztahu.

O každý vztah je třeba pečovat

Cítíte se nespokojená, protože muž s vámi skoro už nemluví a tráví celé večery u televize. Ale věřte nám: nemůže za to! Právě tam si podvědomě připadá jako pravěký lovec. Ovladač totiž nahrazuje mužům dávnou zbraň a přepínání kanálů zas lovení zvěře.

Zatímco muž neustále přepíná jednotlivé kanály a vlastně na nic nekouká, ženu rozčiluje, že si jí nevšímá, a tak se jejich dva světy míjejí a odcizují

Co má šanci na úspěch?

Zamyslete se, s jakými změnami můžete začít sama u sebe. Čím víc se budete cítit krásná a přitažlivá, tím víc vás tak budou vnímat i ostatní. Zamyslete se, jak jinak byste mohli s mužem trávit čas. To, co můžete udělat hned teď, bez nároků na čas a peníze. Právě malé drobnosti mají největší šanci na úspěch a dokážou znovu pořádně okořenit váš vztah.

Uvědomte si, za co si nejvíc partnera vážíte a co se vám na něm nejvíc líbí. Naučte se muže chválit a oceňovat.

Všímejte si, co dělá dobře, a nezapomeňte mu to říkat

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...