Druhé dítě bude past?

Taková to byla krásně rozjetá kariéra! Už s prvním dítětem se kvůli ní necítila být dobrou matkou. A teď se rozhodla pro druhé? Ustoupila manželovi, nebo má miminko vyřešit krizi?

Vzali se, až když byly jejich synu Vavřincovi (4) dva roky. Herečka do té doby tvrdila, že svatba je zbytečná. Nakonec se nechala přesvědčit věřícím partnerem Patrikem Děrgelem (32), že se vezmou v kostele.

Také vás může zajímat ...

Co bůh spojil, člověk nerozdělí! S tím nejspíš tatínek jejího dítěte operoval a zamilovaná herečka s vidinou lásky až za hrob souhlasila. Ani zdaleka to ale nebyla jediná podmínka, kterou si Děrgel dal. Chtěl, aby přijala jeho příjmení.

U umělkyň to nebývá zvykem, protože změna příjmení fanoušky mate. A herečka nakonec ustoupila. Markéta byla často obsazována do rolí různých potvor, údajně prý kvůli svým očím, skutečnost je ale opačná.

Na pohled sebevědomá žena doma ustupuje, zatímco manžel, který se navenek tváří jako vzorný muž a milující tatínek, je prý v soukromí silně dominantní.

Žena patří k plotně

A jaká je doma Markéta? O tom by mohl pohovořit její bývalý partner Vojta Dyk (35), který ji opustil kvůli Tatianě Vilhelmové (42). Možná Markéta mužům příliš ustupuje. Pak si oni mohou dupnout znovu a víc! Oba mají v Ordinaci v růžové zahradě důležité role.

Markéta přiznala, že na syna s Patrikem prakticky nemají čas a o jeho výchovu se starají všichni ostatní jen ne oni dva. „Máme skvělé prarodiče, pak je tady školka a máme skvělou chůvu,“ pochlubila se herečka. Jak jde tohle dohromady s církevní výchovou jejího manžela?

Dokonce to už vypadalo, že se budou muset rozhodnout – buď hodně práce, nebo syn! Místo toho přišla šokující zpráva: Na cestě je druhé dítě! Nehrozí, že se diváci budou muset se svou oblíbenou postavu rozloučit dřív, než Ordinace oficiálně skončí?

Pod povrchem

Nevyužil její manžel stojatých vod pandemie, aby svou slavnější ženu dostal opět tam, kde ji chce mít – na mateřskou na plný úvazek? I když Děrgelová vykřikuje do nebes:

„Mám skvělého partnera, tatínek funguje na tisíc padesát procent!“ jejich okolí si už nemohlo nevšimnout, že vztah Děrgela k ženě ochladl.

Zatímco jí její seriálový a zároveň i skutečný manžel Patrik nosí v Ordinaci květiny a je k ní pozorný, jakmile se kamery vypnou, je prý všechno právě naopak.

Idylka skončila

V jejich vztahu zřejmě zavládl stereotyp. Skutečnost, že divadla nehrají a oni jsou spolu hodně, se musela projevit. Zvlášť, když herečka přiznala v jednom z rozhovorů, že je Patrik cholerik.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama