Druhé těhotenství je na spadnutí

Bude chtít brzy opět „vlítnout“ do jiného stavu?

V polovině února porodila herečka Berenika Kohoutová (29), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, dceru Lolu (4 měsíce). Ačkoli to byla pro ni velká životní změna, už se nebrání mluvit o dalším rozšiřování rodiny.

Také vás může zajímat ...
Před pěti měsíci porodila první dceru Lolu.

Na sociálních sítích se totiž vyjádřila ke druhému dítěti. „No tak to snad!“ odpověděla. Možná tak má v plánu brzy porodit dalšího potomka, aby si s Lolou byli věkově blízcí.

To sice může mnohé překvapit, nicméně Berenika má oporu v partnerovi Kryštofovi Kubínovi (33). „Kryštof mě ve všem perfektně zastane. Kdyby měl čím, nakojí ji,“ pochválila ho. A proč tedy otálet s druhým , že?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...