Druidský horoskop

Poznejte moudrost starých mágů a čarodějů z keltského období. Na rozdíl od běžné astrologie je v druidském horoskopu 13 znamení, pojmenovaných po typických vlastnostech vámi oblíbených zvířat. Víte, v čem jsou vaše nejsilnější stránky.

JELEN

Také vás může zajímat ...

(24. 12. – 20. 1.)

Pokud jste narozena ve znamení jelena, hrdost a ušlechtilost je vám vlastní. Ve svém životě kladete důraz na spravedlnost a tvrdou práci. Jste přesně jako jelen s pevným parožím, máte velké ideály a touhy. Od nových úkolů jelena nikdy nic neodradí, a to díky trpělivosti, důkladnosti a vytrvalosti.

KOČKA

(21. 1. – 17. 2.)

Podobně jako kočka domácí máte silně vyvinutý šestý smysl, dokážete dobře odhadnout, co přesně se stane, a jste intelektuálně založená. S tím také souvisí vaše schopnost bleskově se rozhodovat v krizových situacích a rychle přijít na podstatu věci. Stejně jako kočka jste svéhlavá, ale i laskavá a ráda pomáháte.

HAD

(18. 2. – 17. 3.)

I když, přesně jako vaše znamení hada, navenek působíte chladně a odměřeně, jste velmi citlivá, zvídavá a přemýšlivá. Máte ráda situaci pod kontrolou a snadno si umíte poradit se všemi problémy. Nesnášíte, když někdo jedná nefér, a jakmile vás někdo podrazí, druhou šanci už mu nedáte.

LIŠKA

(18. 3. – 14. 4.)

Lišky bývají velmi mazané, nejen v pohádkách. Mají velký smysl pro humor, inteligenci a oplývají spoustou energie. Milují nejrůznější vzrušení a dobrodružství a umějí dokonale barvitě vyprávět fascinující příběhy. V ty dokážou přetvořit jakoukoli životní zkušenost. Přátelé narození v lišce vám zůstanou na celý život.

BÝK

(15. 4. – 12. 5.)

Stejně jako mohutný býk jste také i vy stejně silná, milující a vnitřně stabilní. Dokážete druhým pokaždé udělit vhodnou radu, máte skvělý vkus a tajemství z vás nikdo nedostane. Lidé se na vás obracejí, když jsou v úzkých a potřebují si promluvit s někým moudrým, koho jen tak něco nerozhází.

MOŘSKÝ KONÍK

(13. 5. – 9. 6.)

Pokud jste se narodila ve znamení kouzelného a půvabného mořského koníka, máte, stejně jako on, velké charisma, perfektní paměť a dokážete se bez problémů přizpůsobit změnám a jakémukoliv prostředí. Vyznáte se dobře ve financích a právních záležitostech, které dokážete využít ve svůj prospěch.

STŘÍZLÍK

(10. 6. – 7. 7.)

Malý ptáček střízlík je velmi empatický a citlivý, stejně jako jste i vy. Jste doslova ochranářský typ a ráda rozveselujete své přátele i rodinu. Máte dar utišit rozhádané kolegy a zahnat svým klidem každou bouři. Jakoukoli krizi hravě překonáte, protože když je potřeba, dokážete přemýšlet rozumně, chladně a strategicky.

KŮŇ

(8. 7. – 4. 8.)

Lidé ve znamení divokého a nezkrotného koně disponují silně vyvinutým šestým smyslem. Jste velkou mistryní strategie a máte vnitřní kompas, který vám nedovolí uhnout ze své životní cesty. Téměř nikdy nesmutníte a jste velmi půvabná. Jste přirozený vůdce a ostatní vám hned důvěřují.

LOSOS

(5. 8. – 1. 9.)

Zrozenci lososa, který putuje řekami i proti proudu, jsou velmi citliví a mají velkou fantazii. Okolí vás často nechápe, protože potřebujete hodně samoty, odkud čerpáte zdroj své síly. Máte jasné vize, co chcete, ale často létáte v oblacích. Ne vždy posloucháte svou vyvinutou intuici, občas také dáte přednost srdci.

LABUŤ

(2. 9. – 29. 9.)

Jako ušlechtilá a vznešená labuť máte i vy noblesní chování a kladete velký důraz na čistotu a péči o svou osobu. Nevěru ve vztahu nikdy neodpouštíte, ale v méně závažných zklamáních umíte dát druhému ještě jednu šanci. Jste rafinovaná a ušlechtilá a máte velký smysl pro spravedlnost.

MOTÝL

(30. 9. – 27. 10.)

I v časech smutku umíte, stejně jako krásný a barevný motýl, mávnout svými křídly a povznést se nad starosti, které jiné lidi ubíjejí. Všude, kde se objevíte, se všem vždycky spraví nálada. Kdykoliv se zdá něco ztracené a beznadějné, motýl se stejně dokáže radovat, protože ví, že všechno nějak dopadne.

VLK

(28. 10. – 24. 11.)

Stejně jako bojovný vlk jste také vy statečná, odvážná, zásadová a ve vztahu nesnášíte kompromisy. Občas se potřebujete zatoulat někam do klidu, jako osamělý vlk. Společně se svou rodinou ale tvoříte smečku, která je pro vás důležitá. Máte spoustu vnitřní síly a energie a svou pravdu si umíte hájit přede všemi.

SOKOL

(25. 11. – 23. 12.)

Pokud jste se právě vy narodila ve znamení dravého krále nebes – sokola, jste velkorysá a dobrosrdečná, štědrá a zábavná. Nesnášíte předsudky a opovrhujete těmi, kteří je mají. Milujete svou svobodu nadevše a nikdy si ji nikým nenecháte vzít. Když něco chcete, dokážete jít za tím ze všech sil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...