Drzého fetišistu poslala do háje

Novou hvězdu pořadu Showtime začal obtěžovat neznámý muž. Dokonce nabízel peníze za její použité spodní prádlo! Vnadná Iva Kubelková (43) tak musela řešit tuto prekérní situaci.

Krásku s pořádně velkým přírodním poprsím zná snad každý, neboť dělá reklamu právě na podprsenky a vidět je všude. Přesto byl fetišista podle všeho neodbytný. Moderátorka jej ignorovala, a tak ji bombardoval jednou soukromou zprávou za druhou!

Také vás může zajímat ...

„Ivo? Prodáte mi tu podprsenku? Kolik byste chtěla? Můžete mi odpovědět?“ dožadoval se. Jeho zprávy tedy zveřejnila na Instagramu, aby muže vytrestala a varovala před jeho jednáním. Obratem se setkala s kritikou, kterou si ale nenechala líbit.

Fanouška, který ji chtěl vychovávat, jak se chovat k úchylákům, obratně sjela s tím, že je podivné kritizovat ženy za to, že si nechtějí nechat líbit nemístné chování, a zastávat se úchláků. „Zvláštní!“ zakončila nazlobená Iva.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...