Důležité zvyky šťastných párů

Víte, jaké malé denní rituály drží pohromadě ty nejšťastnější dvojice? Co mají společného? A co jim pomáhá udržet jejich vztah dlouhé roky?

Říkejte si, že se máte rádi

Také vás může zajímat ...

Neexistuje žádný nesprávný způsob vyslovení této věty. Pokaždé, když ji vyslovíte, i po mnoha a mnoha letech, bude její význam stejný. Lidé si léty i v dobrém vztahu často vypěstují nejrůznější obavy a komplexy, například o své nepřitažlivosti, nebo že pro vás nejsou dost dobří.

Mohou se domnívat, že se jim proto vzdalujete. Můžete partnera tohoto mlčenlivého utrpení zbavit, nezapomenete-li mu opakovat, že ho milujete.

Překvapujte jeden druhého

To neznamená dávat si drahocenné dary a pořádat nákladné večeře.

Stačí prostě nečekaně toho druhého políbit na tvář a říct mu, jak si každý den znovu uvědomujete, že jste se ve své volbě nezmýlili. Každá malá nečekanost dodá vztahu jiskru.

Každý den spolu mluvte

Mnoho dvojic právě tohle těžce podceňuje. Přitom právě tenhle zvyk dokáže pár stmelit, nebo vztah úplně rozložit. Ptejte se, jaký měl partner den, povězte mu o tom svém. Ať se ten druhý stane součástí té části dne, kdy s vámi nemohl být. Rozhovor neodkládejte na zítřek, odklad by se vám stal zvykem.

Zítra bude zas jiný den, nové události, nové změny v životě toho druhého. Mohli byste něco promeškat. Dokonce i ty nejdůležitější okamžiky.

Neodcházejte bez rozloučení

Může to vypadat jako úplná hloupost, ale pusa a „ahoj“ na rozloučenou, i když už třeba máte zpoždění, jsou velmi důležité.

Takové rozloučení musí být jistou tradicí, která ukazuje, jak vám na druhém záleží a zvedne mu náladu na celý den..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama