Dvě děti, do toho covid. Zhroutila se!

Hvězda Comebacku vychovává dvě maličké děti. Když mateřství plánovala, pochopitelně neměla nejmenší tušení, že se na lidstvo chystá nemoc z čínských netopýrů: COVID-19.

Jako všechny ostatní budoucí maminky se domnívala, že stráví rodičovskou dovolenou v relativním poklidu, tak jako předešlá generace maminek. Místo toho nastalo novodobé peklo.

Také vás může zajímat ...

Marie Doležalová si s tanečníkem Markem Zelinkou (33), s nímž se seznámila během natáčení StarDance, pořídila děti krátce po sobě. Dívenka Alfréda (2) a půlroční chlapeček Rudolf jsou čilí jako pytel blech. „Mateřství je zázrak.

Zázrak, že to člověk přežije,“ naříká zoufalá herečka, dříve zvyklá žít ve veselém uměleckém kolektivu a po večerech vysedávat v kavárnách.

To je pryč. Umělecké kolektivy jsou rozprášené, kavárny zavřené a večer je zákaz vycházení. To nikomu na náladě nepřidá. A když máte navrch dvě aktivní, maličké děti, strádáte. V rodině panuje chaos.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama