Dýdžejka zahořela pro svalovce. Kdy si řeknou ano?

Se svým novým partnerem

Na dětství vzpomíná Andrea Pomeje moc ráda, tvrdí, že bylo krásné. Tatínek dělá neobyčejně smysluplnou práci, je záchranář. „Většinou to v našich životech bývá tak, že jsou rodiče pyšní na své děti. Já jsem už hodně dlouho pyšná na své rodiče, na maminku za to, jakým je člověkem a že i přes všechnu práci, co má, pomáhá jiným,“ svěřuje se Andrea. „Taťku jsem obdivovala vždycky.

Také vás může zajímat ...

Myslím, že kdyby se záchranáři každý strávil byť jeden den, divil by se, s čím vším se musí potýkat, zvlášť v Praze. Když si představím, kolik životů za těch třicet let táta zachránil, jsem na něj neskutečně pyšná, ale v téhle době se o něj sakra bojím,“ dělá si starosti tmavovláska, obává se, aby se tatínek v době pandemie nenakazil koronavirem.

Andrea Pomeje je mezinárodně uznávaná diskžokejka. Vystupuje v Česku, Thajsku, Chorvatsku, Německu a dalších zemích. „Dělám profesi, kterou ženské v Čechách, ale ani ve světě moc nedělají,“ říká. „Vždycky jsem byla zvyklá být samostatná, všechno jsem si dělala sama. A ten dýdžejing beru jako hodně osobní, vnitřní věc, kterou miluju, a nechci, aby mi v tomto případě někdo radil nebo pomáhal.

Ať jde o reklamu, produkci i cokoliv jiného,“ dodává, protože se zabývá i produkčními projekty a dalšími akcemi, jako jsou večírky, svatby, plesy.

V době, kdy se zamilovala do herce a neúspěšného producenta Jiřího Pomeje (†54), netušila, že má její milý mnohamilionové dluhy. Zní to zvláštně, protože v novinách a časopisech se skutečnost, že Jiří produkoval film Andělská tvář, ten u diváků beznadějně propadl a producenta tudíž čekal tvrdý pád až na samotné dno, probírala celé roky.

Andrea byla pravděpodobně jediná, kdo to nevěděl – nechala se slyšet, že noviny nečte, a to byla v tomto případě hrubá chyba. „Pro mě to byl skok do neznáma. Já jsem si měsíc myslela, že chodím s Hůlkou,“ svěřuje se atraktivní tmavovláska. „Vůbec jsem netušila, kdo to je. Půl roku jsem byla v mlze, bylo mi to jedno.“ Z toho vyplývá, že láska je skutečně slepá.

Je pravda, že mezi producentem Jiřím Pomeje a zpěvákem Danem Hůlkou určitá podoba existovala, oba to byli dlouhovlasí vousáči.

Ale že by byli k nerozeznání? O třiadvacet let starší Pomeje se s dýdžejkou oženil zjara roku 2013 v zámečku Tvrz Třebotov, jednalo se o jeho třetí svatbu, předtím byl ženatý s Michaelou Kuklovou (52) a Ivetou Bartošovou (†48). Nevěsta byla těhotná, čekala holčičku. Vypadala šťastně a zamilovaně. „Tolikrát spadl na dno, dostal takové kopance a pořád má takový elán do všeho.

Tak to doufám, že po něm malá zdědí,“ prohlásila o ženichovi.

Tehdy zjevně neměla nejmenší tušení, co ji čeká.

Krátce po narození Aničky (6) se ukázalo, že pracovat bude Andrea, Jiří se stal tatínkem na rodičovské dovolené. „Lidi najednou nevnímají moji práci, ale právě to jméno,“ stěžovala si po svatbě dýdžejka, které vyvdané příjmení způsobovalo nepříjemnosti, v bulváru se o sobě dočítala div ne denně.

Také její rodiče nebyli zpočátku ženichem nadšeni, jak Andrea připustila: „Samozřejmě si ho vyhledali na Googlu a asi tam nenašli úplně pozitivní informace.

V podstatě viděli démona, který trápí ženy, jak ho často líčily jeho bývalky. Ale jejich obavy se rozplynuly během prvního setkání – viděli, že je všechno jinak.“ Zpočátku si producent rodinu získal, časem jejich sympatie zase ztratil, zejména v době, kdy těžce onemocněl, a přesto stále pil přes míru. Zjara roku 2017 mu lékaři objevili při operaci polypu nádor na hlasivce.

Po ozařování herec držel dvaačtyřicet dní hladovku, ale nádor nezmizel. Proto nakonec souhlasil s operací, při níž přišel o hlas.

Zemřel v únoru 2019. V tu dobu už s ním ale Andrea nebydlela. „Dokážete si vůbec představit, jaké je to milovat člověka, před kterým se s malým dítětem musíte zamykat v pokoji a počkat, až vystřízliví?“ konstatovala dýdžejka krátce po manželově smrti.

A protože tak atraktivní žena jako Andrea sotva mohla zůstat nadosmrti sama, záhy se po jejím boku začal objevovat Petr Plaček, který působí dojmem, že vystoupil ze sna paní a dívek, hlavně tedy těch, které preferují švarné urostlé svalovce. Petr je klempíř, posilování se věnuje od šestnácti let, a je to na něm také vidět.

„Nechci, aby to vyznělo samolibě, ale nejlepší motivací pro mě je, když sám na sobě vidím pokroky,“ tvrdí Plaček. „Čím více se moje tělo mění, tím lepší a lepší bych chtěl být nebo to v určité fázi alespoň dlouhodobě udržet,“ netají se krasavec, který byl jedním z finalistů Muže roku 2007. S Andreou byl vídán už před dvěma lety, někdy zhruba v době, kdy se odloučila od nemocného manžela.

O seznámení prozradila: „Psali jsme si přes sociální síť. Největší prča je, že jsem tohle vždycky shazovala a smála se, že se lidé už nedokážou setkávat normálně.“ Hory svalů prý kupodivu nejsou dýdžejčin šálek čaje, ovšem s Petrem to bylo jiné: „Podívejte se na mé předchozí partnery a poznáte, že svalovci nejsou můj typ. Ale prostě jsme si rozuměli. Pak už jsem si psali nonstop.

Takže za mnou přijel a začali jsme se vídat.“

Po dvou letech známosti udělali milenci další důležitý krok: společně se stěhují do rodinného domu na Poděbradsku. A to už je vážné a svědčí to o tom, že dvojice pravděpodobně uvažuje rovněž o svatbě. Svalnatému fešákovi dělá největší starosti jeho figura, připadá mu, že málo sportuje a tloustne. „Čím jsem starší, tím jsem línější. Nějak mi nejde si jídlo odepřít.

Tím víc, když mám doma dvě holky a po nich jídlo ještě dojíždím,“ stěžuje si na svou slabou vůli. „Čau Praho!

Po dvanácti letech tě opouštím,“ loučí se brunetka, která se, stejně jako partner, hodně zabývá tím, jak vypadá, a mění se před očima. Plastičtí chirurgové zapracovali nejen na jejím obličeji, ale i na poprsí, avšak v těchto partiích jim patrně ujela ruka – zákrok se nepovedl. Silikonové implantáty se smršťovaly, pravý se dokonce otočil.

Nezbývalo než absolvovat další operaci, snad již zdařilejší. Partner Andreu podpořil. „Chudák mě musel zvedat. Postaral se o všechno. Vařil a kvůli mně vůbec nespal.

Jsem mu moc vděčná za to, jak to se mnou zvládl,“ chválí svého milého Andrea.

Ačkoli si v manželství prošla peklem a následně tvrdila, že bude, co se týče mužů, opatrná, myšlence na druhou svatbu a další miminko, tentokrát s pohledným klempířem, se nebrání. Hlasům, které jí vyčítají, že na zesnulého Jiřího Pomeje zapomněla příliš brzy, odpovídá: „S Jirkou jsme jako partneři nefungovali už opravdu hodně dlouho. Dávno před jeho nemocí.

Budu upřímná – já už ho v té době nemilovala. Řešila jsem kvůli němu tolik problémů, že to nešlo.

Byla jsem nešťastná a nechtěla jsem s ním být.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama