Eben ve StarDance sexuálně haraší?

Moderátor StarDance Marek Eben (60) zase perlil! Svůdnou herečku Veroniku Arichtevu (32) během tance se svým tanečním partnerem Michalem Necpalem (31) zradily při zvedačce její šaty a diváci u obrazovek tak viděli její pozadí v tangách, které by měl vídat jen její manžel Biser Arichtev (42).

Možná by to nikdo zas tak moc neřešil, pokud by si udivený a okouzlený moderátor Marek Eben odpustil svou pohotovou poznámku. „Čekal jsem růži a viděl celý záhon,“ řekl na účet obnažené Veroniky. Ta se okamžitě zastyděla a rozhodně se necítila dobře.

Také vás může zajímat ...

Jednalo se o milý vtip, nebo už to vážně přehnal? Během hodnocení se ale taneční pár dočkal ještě dalšího ocenění za předvedení holého pozadí. „Za ukázání více dávám bod navíc,“ ohodnotil jejich výkon i porotce Zdeněk Chlopčík (61).

Bylo ukázání nahého zadku opravda jen náhoda, anebo to byla předem domluvená choreografie s cílem vyvolat skandál? „Červenala jsem se. Ale co, aspoň byla p..el,“ ohodnotila to s nadhledem sama soutěžící herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama