Ebena ničí fanoušci a jejich selfíčka

Moderátor a herec Marek Eben (58) přes svůj vyšší střední věk má stále image hodného chlapce a tím pádem i řadu fanoušků. Popularita mu zase obloukem přináší dobře placenou práci.

I jeho trpělivost je však v koncích, když narazí na skupinku z venkova, která se s ním chce zvěčnit tzv. selfíčkem. A pak přejde dvě ulice kousek od svého bydliště na Starém Městě a narazí na další natěšenou grupu turistů. „Přijdou ke mě a dojde na selfíčka. Půvab toho spočívá v tom, že každý chce mít fotku se mnou zvlášť a tak si ten mobil předávají,“ líčí otravnou daň své popularity Eben.

K dovršení všeho si prý fotící musejí „pro sichr“ pořídit ještě foto rezervní. Teď ale skončila definitivně StarDance a na Marka se snad trochu zapomene.

Také vás může zajímat ...

Jinak se k němu neradno přibližovat, zejména když si nese své golfové hole!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...