Eddie Murphy je nejplodnější herec Ameriky

Narodilo se mu deváté dítě!

Eddie Murphy.

Osm potomků asi herci EDDIE MURPHYMU (55) nestačilo, a tak si na stará kolena pořídil ještě dalšího. K pěti dcerám a třem synům, jež má se čtyřmi různými ženami, teď přibyla holčička, kterou pyšní rodiče pojmenovali zvláštním jménem IZZY OONA.

Komediální herec potvrdil tamním médiím, že jsou obě jeho lásky v pořádku a už se nemůže dočkat, až si je odveze domů. Pro něj byly přípravy na miminko a vlastně celý porod celkem rutina, ovšem jeho partnerka přivítala na svět teprve své první dítě.

S krásnou australskou modelkou PAIGE BUTCHER (36) začal randit před pěti lety a moc lidí jim dlouhý vztah, kvůli hercově přelétavosti, nepředvídalo, ale vypadá to, že se konečně rozhodl usadit. Jeho posledním potomkem byla dosud dcera ANGEL (9), po jejíž matce dokonce požadoval testy DNA.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...