Eddie Murphy se po svatbě dál sobecky choval, jako by byl svobodný!

To, že existují rodinné hodnoty, si herec uvědomil až při nemoci syna!

Hollywoodský herec Eddie Murphy (58) dokázal rozdávat na filmovém plátně smích. Jeho kariéra šla ale postupně, jak se říká, do kytek. A manželství s první ženou Nicole Mitchell (51) také.

Velkou hvězdu udělal z Eddieho Murphyho (58) film Policajt v Beverly Hills. To se psal rok 1984, a protože následovaly další parádní role, zanedlouho byl Eddie i pořádně namyšlený. Dalo by se říct, že víc, než hollywoodští herci bývají. Měl tolik požadavků, až to budilo útrpný úsměv. Mezi jeho požadavky v hotelích například patřilo, že ložní prádlo muselo být vyšívané zlatou.

Také vás může zajímat ...

Byl také pořádný hypochondr, stále studoval lékařské knihy, aby zjistil, co mu je. Při práci byl nesnesitelný, míval zpoždění, na všechny se rozčiloval.

Sám své chování rozmazlené hvězdy popisoval takto: „V noci neodpočívám, spím oblečený v drahém pyžamu s brilantinou upravenými vlasy, v pohledné poloze, v naději, že pokud ke mně vniknou fotografové, nezastihnou mě nepřipraveného a udělají krásné fotky chlapce v půvabné poloze.“ K tomu si připočtěte, že si knírek upravoval nůžkami, na kterých měl vlastní monogram a nechal si dokonce ručně vyrábět ponožky u drahého návrháře.

Která žena by s ním vydržela?

A přece se jich pár našlo!.

Nesobecká svatba

Tou hlavní životní partnerkou se stala modelka Nicole Mitchell (51). Seznámili se koncem 80. let na jednom večírku. Rozhodně nepostupovali podle obvyklého scénáře. Než totiž došlo ke svatbě, měli spolu Eddie a Nicole už dva potomky. Slavný herec se ženil v luxusním newyorském hotelu Plaza. Eddie se tehdy projevil jako nesobecký člověk.

Přál si, aby hosté namísto svatebních darů přispěli na nadaci, věnující se boji s rakovinou. A velkou květinovou výzdobu věnoval nemocnici! Manželství s Eddiem ale nebylo při Nicole žádný med. Slavný komik se dál choval jako za svobodna. Večery trávil v barech, opíjel se a s jeho věrností to bylo hodně pochybné. Jednou ho dokonce nachytali v autě s transsexuálním prostitutem.

Bránil se, že pouze zajišťoval odvoz svému atypickému známému.

O peníze po rozvodu rychle přišla!

Dvojice spolu měla další tři děti. Směrem k rodinným hodnotám se Eddie obrátil až ve chvíli, kdy byl vážně nemocný jeden z jeho synů. Hrozilo dokonce, že zemře. Herec u jeho lůžka proseděl nepřetržitě několik dní a v té době si uvědomil, co pro něho vlastně znamená rodina. „Stal jsem se sám sebou, už nejsem vězněm své slávy,“ prohlásil tehdy.

Manželství trvalo nakonec třináct let, ale jak Nicole přiznala, ty poslední roky v něm strávila hlavně kvůli dětem. Žádost o rozvod podala ona a uvedla onu pověstnou obecnou formulku o „nepřekonatelných rozdílech“. Už asi neplatila její dřívější slova, jaký je Eddie úžasný romantický manžel, který se umí postarat.

Škodná rozhodně nezůstala, ze společného majetku jí soud přiřkl patnáct miliónů dolarů.

Bohužel si pak nezvolila dobře nového přítele a ten jí o většinu těchto peněz připravil!

Druhé manželství nastartoval, ale nepotvrdil!

Kromě pěti dětí s Nicole měl Eddie Murphy ještě další potomky. U jednoho z nich, dceru, se musel dokonce soudit o otcovství, které popíral. Matkou byla zpěvačka Mel B (43) ze skupiny Spice Girls. Po rozvodu s Nicole se ještě jednou oženil, i když to bylo jen částečně. Vzal si totiž jistou filmovou producentku na tichomořském ostrově. Po návratu do USA to měli oba úředně potvrdit.

Dva společné týdny „manželství“ jim ale stačily k tomu, aby se rozhodli, že se raději rozejdou!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama