Eduard Hrubeš zkolaboval na pohřbu!

Všichni mají ještě v paměti jeho rozveselené uvádění pořadu Neváhej a toč! Dnes je však moderátor a muž mnoha profesí Eduard Hrubeš (80) už jen stínem sebe sama. Zásadním zlomem pro něho byla smrt jeho manželky před dvěma lety.

Od časů své televizní slávy výrazně zhubl, o další práci, zdá se, nemá zájem, ale na přátelích mu záleží. Takže se přišel rozloučit se zesnulou Helenou Štáchovou (+72), bohužel do Velké síně krematoria ve Strašnicích dorazil se zpožděním a nezbylo na něho místo k sezení. Dalším dílem přispěla i mizerná klimatizace, takže v přeplněném sále bylo nedýchatelno.

Také vás může zajímat ...

„Buď bych omdlel, nebo jsem musel odejít ven na vzduch.

Mám velký problém s nohama a nevydržel jsem stát,“ vysvětlil Hrubeš, kterému na vzduch pomohla dcera Blanka (40), jež mu poskytla i láhev vody po níž se mu ulevilo.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...