Egyptský horoskop

Přinášíme vám úplně nový seriál, kde vám představíme nejzajímavější horoskopy z celého světa. Stejně jako horoskop slunečních znamení je i ten egyptský rozdělen do dvanácti období. Každému vládne jeden z bohů. Který je ten váš?

26. 1. – 24. 2. Bůh Shu

Také vás může zajímat ...

Od přírody jste snílek a romantička a každý střet s krutou realitou je vám nepříjemný. Nesnášíte, když vás někdo nemá rád, a pro své blízké byste se rozkrájela, jen aby byli šťastní Jste kreativní a svůj talent ráda používáte k okouzlení svých ve formě jakéhokoliv tvoření. Zdroj síly: Meduňka, Bříza, Irys a Měsíční kámen.

25. 2. – 26. 3. Bohyně Isis

Váš smysl pro humor, sebevědomí a laskavost jsou vlastnosti, pro které si vás okolí velmi cení a udělali by pro vás cokoliv. Milujete aktivní styl života a pobízíte k němu i ostatní. Ležet u televize není nic pro vás. Máte smysl pro čest a nikdy neztrácíte své ideály. Zdroj síly: Estragon, Platan, Růže a kámen Jaspis.

27. březen – 25. duben Bůh Osiris

Byla jste zrozeni k tomu, abyste určovala trendy. Narodila jste se s talentem: Umíte ze starých a zničených věcí vytvořit něco nového, zajímavého a úžasného. Vaše rodina a přátelé milují vaši společnost, protože jste vždy tím, kdo přijde první se skvělým nápadem a strhne i ostatní. Zdroj síly: Bazalka, Cedr, Fialka a kámen Achát.

26. 4. – 25. 5. Bůh Amun

Jste vůdce tělem i duší a oplýváte přirozenou autoritou a velkým kouzlem osobnosti. Jste zodpovědná, přitom zvládáte trpělivě naslouchat a být otevřená jiným pohledům, než je ten váš. Právě to z vás dělá člověka, kterého zbožňují jak v práci, tak v kruhu blízkých. Zdroj síly: Šalvěj, Dub, Zvonek a kámen Tyrkys.

26. 5. – 24. 6. Bohyně Hathor

Máte schopnost vidět krásu a bohatství i tam, kde jiní vidí jen špínu a bezútěšnost. Jste věčným dítětem, které dokáže strávit dlouhé hodiny sledováním oblohy. Na svém životě zbožňujete všechno. Věříte, že to, co dáte světu, se vám vrátí, proto se vám dějí pozitivní věci. Zdroj síly: Fenykl, Jilm, Petrklíč a kámen Jaspis.

25. 6. – 24. 7. Bůh Phoenix

Jste nenapravitelná optimistka a zastáváte názor, že neúspěch je pouze jedna z mnoha možností, jak se s věcí poprat. Máte schopnost vytvořit něco hodnotného naprosto z ničeho. Vždy v sobě najdete sílu jít dál a zkusit to znovu. Ráda trávíte čas v kruhu svých blízkých. Zdroj síly: Muškátový oříšek, Olše, Narcis a kámen Jantar.

25. 7. – 28. 8. Bůh Anubis

Vaše druhé jméno by mohlo být zodpovědnost. Nikdy neodcházíte od nedodělané práce a pokud něčemu nerozumíte, nedáte si pokoj, dokud na to nepřijdete. Když to vypadá, že se celý svět hroutí, jste právě vy tím, kdo jej udrží v celku. A navíc zůstáváte vždy v klidu. Zdroj síly: Saturejka, Tis, Náprstník a kámen Obsidián.

29. 8. – 27. 9. Bůh Thoth

Jste Mistryně v řešení problémů. Máte silně vyvinuté vůdcovské schopnosti, proto vás lidé následují, aniž byste jim museli cokoliv říkat. Kromě toho jste ale také velmi kreativní s uměleckými sklony a máte dar naslouchat. To z vás dělá naprosté miláčky každé společnosti. Zdroj síly: Tymián, Kdoule, Měsíček a kámen Karneol

28. 9. – 27. 10. Bůh Horus

Jste hotovým Donem Quijotem egyptské astrologie. Jste jako slunce, záříte na všechny strany a děláte své rodině i přátelům vždy lepší náladu. Vždy bojujete za to, čemu věříte, a neohroženě si jdete za svými cíli. Pro své nejbližší byste byli ochotna klidně položit život. Zdroj síly: Rozmarýn, Akácie, Karafiát a kámen Citrín.

28. 10. – 26. 11. Bohyně Wadjet

Máte silné rodinné kořeny, milujete tradice, setkávání s blízkými a vytváření tradic. Právě rodinné vazby z vás dělají stabilní osobnost, která má silné sociální cítění. K lidem jste milá a otevřená, přesto vám ale trvá déle, než si někoho pustíte k tělu, aby se stal vaším přítelem. Zdroj síly: Hořčice, Jasan, Hyacint a kámen Ametyst.

27. 11. – 26. 12. Bohyně Sekmeth

Váš neustálý optimismus a smysl pro humor by mohl vypadat, že jste lehkomyslná. Ve skutečnosti ale jen prostě milujete život a myslíte si, že je příliš krátký na to, abyste si ho kazila špatnou náladou. I tak ale dokážete být trpělivou kamarádkou a proto vás okolí miluje. Zdroj síly: Pepř, Santal, Mák a kámen Tygří oko.

27. 12. – 25. 1. Bůh Sphinx

Žijete si ve svém vlastním světě, a trochu se vymykáte běžným kolonkám, do kterých by vás okolí rádo zaškatulkovalo. Obklopuje vás tajemná aura, za kterou dovolíte pohlédnout jen málokomu. Díky tomu s vámi není nuda a umíte rozproudit zábavu nečekaným směrem. Zdroj síly: Koriandr, Mandlovník, Lilie a kámen Křemen.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...