Eliška Balzerová: NEDÁVÁ SI POZOR NA JAZYK

Tekoucí vášeň a chodící sex

O herečce ELIŠCE BALZEROVÉ (68) se většinou mluví jako o šarmantní d á m ě , která si zachovává za všech okolností chladnou hlavu a svá slova volí velmi opatrně. Na druhou stranu je také proslulá svou upřímností, která uvede mnohdy někoho do rozpaků. A přesně to se nedávno stalo na tiskové konferenci při příležitosti nového muzikálu Sugar.

E l i š k a Balzerová se rozpovídala na adresu své kolegyně ANETY KREJČÍKOVÉ (26), kterou znají diváci Ulice jako Gábinu.

Svými slovy mladou herečku naprosto ochromila, ta zrudla a nebyla schopná jediného slova.

Zvláštní lichotka

Také vás může zajímat ...

Balzerová, která má Krejčíkovou velmi v oblibě, o ní prohlásila: „Ona je tekoucí vášeň a chodící sex…“ Když Aneta její slova uslyšela, chtěla se prý propadnout a zmizet. Potíž totiž nebyla jen v tom, že ji zvláštně volená slova rozhodila, Aneta prý neumí lichotky přijímat..

Aneta Krejčíková

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...