Eliška Balzerová: Odchází už napořád?

Rozvod jediný nekončí

Proč se rozhodla opustit domovskou scénu? Uvidí ji ještě diváci?

Dvacet let bylo Divadlo Na Fidlovačce její domovskou scénou. Před čtrnácti dny se ale ELIŠKA BALZEROVÁ (68) rozhodla, že z divadla navždy odejde. To vyděsilo nejen její přátele, kolegy, ale i diváky, kteří si oblíbili hry, v nichž hrála hlavní roli.

Ačkoli ve vedení divadla nebyla od ledna minulého roku, všichni si už zvykli na to, vídat ji na Fidlovačce alespoň jako oblíbenou herečku, která se vždycky postará o to, aby bylo v hledišti vyprodáno.

Ještě nekončí

Sama Balzerová se k odchodu z divadla ještě nevyjádřila, protože když se rozkřiklo, že z divadla odchází, byla zrovna v zahraničí. Nicméně své diváky alespoň uklidnila tím, že nejoblíbenější divadelní představení Můj báječný rozvod nekončí. „Rozvod jediný nekončí. Je to agenturní představení, které hraji dál,“ potěšila herečka své příznivce. Všichni ale chtějí vědět jediné.

Také vás může zajímat ...

Proč zničehonic z divadla odchází? Doufejme, že herečka vše brzy vysvětlí.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...