Eliška Balzerová: Skončí s hraním kvůli své mamince a manželovi?

Odejde kvůli své mamince z Prahy?

Má strach, že přijde o maminku! ELIŠKA BALZEROVÁ (69). Prý je teď v tak velkém psychickém vypětí, že brečí, kudy chodí. Nedaří se jí ale i z jiného důvodu. Proč se stále méně a méně objevuje na filmových plátnech i v televizi?

Když nedávno přiznala, jak na tom její maminka je, a jak velké starosti si o ni dělá, rozplakala se při tom. Všechno se jí prý hroutí pod rukama. Kam se poděla ta veselá a vždy usměvavá herečka, která dokázala rozproudit každou zábavu?

Také vás může zajímat ...

Maminka je vážně nemocná

I její přátelé a kolegové si všimli, že se za poslední týdny dost změnila.Její maminka, které je neuvěřitelných devadesát šest let prý přichází o zrak. Proto už není tak soběstačná, jak bývávala dříve. Naštěstí žije ve Vsetíně, kde se o ní stará moravská část hereččiny rodiny.

Uvažuje prý ale nad tím, že by se o maminku začala starat sama. To by pro ni ovšem znamenalo odstěhovat se na Moravu nebo maminku přistěhovat do Prahy. Jenže co by devadesátiletá žena dělala v Praze? Ve Vsetíně má přeci jen svůj klid a navíc to tam dobře zná.Znamená to snad, že Balzerová kvůli mamince ukončí svou hereckou kariéru?

O práci už nezavadí?

Možná je nejvyšší čas. Už před několika měsíci přiznala, že by ráda začala napravovat své chyby z mládí, kdy se věnovala jen své kariéře a nic jiného jí nezajímalo.Dodnes ji proto mrzí, že se nemohla věnovat svým dětem. Teď to chce napravit tím, že se víc stará o svá vnoučata.

Rozmazluje je, učí je všemožným dovednostem a také prý s nimi jezdí po celé České republice i do zahraničí.

Co jí totiž za komunismu nejvíc scházelo, bylo právě cestování. Prý si dobře uvědomuje, že ztracená léta už se jí nikdy dohnad nepodaří, ale když má teď šanci dělat to, co dřív nemohla nebo nechtěla, chce ji využít.

Nikdy totiž není pozdě začít znovu. To je ovšem její verze současných událostí. Zlí jazykové ovšem tvrdí, že se chce věnovat rodině z úplně jiných důvodů. U režisérů už není tak žádaná, jako bývala dříve.

Další kariérní zlom?

V seriálu si zahrála naposledy před deseti lety. Do filmu ji sice režiséři obsazují častěji, ale poslední dva roky natočila dva filmy – Tátova volha a Tehdy spolu – které u diváků neměli příliš úspěch.

A podle jejích kolegů v současnosti ani nic dalšího nenatáčí. Na společenských akcích se ale ještě nedávno objevovala často a ráda. Po prázdninách ale vycházky do společnosti razantně omezila. Kvůli mamince samozřejmě.Nad jejich možných odchodem z hereckého světa se však živě spekuluje. Skutečně za to může její maminka nebo nedostatek pracovních nabídek?

Bezpochyby patří k jedněm z nejlepších českých hereček, ale všechno jednou končí.

Když v roce 2017 odcházela kvůli svému kolegovi TOMÁŠI TÖPFEROVI (67) z Divadla Na Fidlovačce, a neloučili se údajně zrovna v dobrém, byl to její největší kariérní zlom. Fidlovačka bylo jako její dítě. Ale kvůli novému vedení tam prý zkrátka zůstat nemohla.Už tehdy prý uvažovala o odchodu do hereckého důchodu. Nakonec a přišly nové výzvy. Ty teď chybí.

I její manžel JAN BALZER (76) by byl prý raději, kdyby se konečně začala věnovat rodině a vnoučatům.

Poslechne ho?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...