Eliška Bučková a Jakub Vágner: Všechny překvapili zprávou o dítěti

Mlžili o miminku a pak to pořádně slízli!

Modelka Eliška Bučková (28) a její rybář Jakub Vágner (35) už jsou spolu nějaký ten pátek. Přesto všechny ohromilo jejich oznámení na sociální síti, že čekají přírůstek do rodiny. Nejdřív na programu měla být přece svatba!

Jelikož má ale Jakub v hlavě pouze vlasce, háčky, pruty a podobné věci, správnou návnadu s blyštivým kamenem pro Elišku ještě nevybral.

Také vás může zajímat ...

O potomky se proto tentokrát v rodině postaral někdo jiný.

Budou mít miminka

„Oznamujeme, že Rambo Bučkoid a Minnie Vágner Bučková budou mít miminka,“ šokovala Eliška. Svoje mateřské pudy bude tedy přeneseně uplatňovat při péči o svou březí čivavu.

Tu akčně nechala spářit s Rambem, kterého dostala od bývalého přítele Václava Noida Bárty (36).

Ošklivé komentáře

Vtipné na celé situaci je ale to, že si spousta lidí myslela, že je Eliška těhotná. A dočkala se za to nepěkných komentářů. „To těžko. Její organismus vyčerpaný poruchou příjmu potravy by těhotenství neudržel,“ zněl jeden příspěvek narážející na modelčinu údajnou anorexii. „To zas bude fňukání, jak je náročné vychovat dítě,“ jízlivě poznamenává další člověk.

Aspoň se milenci psychicky připraví na reakce lidí, ještě než do toho opravdu praští.

Ale bude se jim po téhle smršti kritických komentářů ještě vůbec chtít?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...