Eliška Bučková: Bez chlapa je ztracená

To budete koukat, co se honí hlavou královně krásy roku 2008 Elišce Bučkové. Dlužno podotknout, že modelky se vyznačují jakýmsi specifickým uvažováním, které my obyčejní smrtelníci snad ani nemůžeme pochopit.

„Co se týká spodního prádla,“ nechala se nedávno slyšet extrémně vychrtlá brunetka, „tak nemám ráda podvazky a překombinované věci, hlavně když mi podprsenka neladí s kalhotkami. Prostě všechno musí ladit.

Také vás může zajímat ...

Jinak nejdu z domu.“ A totéž v jejím případě platí i o nehtech. Je třeba, aby lak na rukou korespondoval s lakem na nohou, jinak by to byla katastrofa. Kráska se nám trošku změnila. Od té doby, co jí utekl rybář Jakub Vágner (37), se daleko více soustředí na sebe.

Evidentně to nedělá dobrotu. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama