Eliška Bučková : Bude jí někdo věřit?

Hubne až to není pěkné.

Nejedna žena sní o štíhlé sexy postavě a zkouší kdejakou dietu nebo zázračný prostředek na hubnutí. Jeden takový teď propaguje Eliška Bučková (29), o které se ví, že trpěla anorexií. Na modelce, která se s nebezpečnou nemocí utkala před šesti lety, je to navíc dodnes vidět.

Kozel zahradníkem

Také vás může zajímat ...

Jistě už nevypadá tak zoufale, jako v roce 2012, kdy při sto osmdesáti centimetrech výšky vážila jenom 49 kilo. Ale často je kritizována za nezdravý vzhled a musí si ke své postavě vyslechnout i hodně nelichotivé komentáře.

Tím víc působí zvláštně, že právě ona teď radí ženám, jak zhubnout. V reklamě sice přiznává, že sama hubnout nepotřebuje, ale prý ví od kamarádek, že doporučovaný produkt skvěle funguje.

Nepovedená reklama

Reklama je tak pochybná hned dvojnásobně. Uvádí ji žena, jejíž zkušnost s přehnaným hubnutím není možné nikomu doporučit, a která navíc přípravek sama nevyzkoušela…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama