Eliška Bučková: Celý rok sama. Kde je problém?

Už celý dlouhý rok uplynul od chvíle, kdy Eliška Bučková oznámila šokující novinu: že se po tříleté známosti rozešla s partnerem, rybářem Jakubem Vágnerem (37).

Jak je možné, že je tak krásná mladá žena, jakou je tahle modelka, stále beznadějně opuštěná? Česká Miss 2008 odpovídá na všetečné otázky týkající se její samoty vždy jen nicneříkajícími frázemi. Nejinak tomu je i nyní, v době, kdy je Eliška nezadaná neuvěřitelných dvanáct měsíců.

Také vás může zajímat ...

„Vůbec nehledám a nic nehrotím. Ono to vždycky přijde samo, když to člověk nejméně čeká,“ odvětila posté nebo po tisící na otázku, proč se po jejím boku stále nikdo neobjevuje. „Mám čas na přátele, na rodinu.

Jezdím na Moravu velmi často, užívám si svojí malinkatou neteř. A také mám čas sama na sebe. Připravuji zase rybářský tábor na příští rok.“ Samozřejmě nezapomněla dodat, že se na sto dvacet procent věnuje práci modelky a že zpívá v muzikálu Kvítek mandragory.

Vypadá to, že štíhlá kráska ztrácí soudnost. Někteří její přátelé se už začínají obávat, že modelka dopadne jako hokejový bůh Jaromír Jágr (46). I on tak dlouho vybíral, zvažoval a rozmýšlel, až přebral.

Teď začíná mít strach, aby nezůstal nakonec úplně sám, jen se svými stovkami milionů. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama