Eliška Bučková: Chce zpátky bývalého

Z rozchodu se stále nevyhrabala, ba naopak. Modelka Eliška Bučková (29) se stále trápí kvůli svému bývalému příteli Jakubu Vágnerovi (36), se kterým se před nedávnem rozešli. Místo toho, aby se snažila na rybáře zapomenout, naopak si ještě do bolavé rány přidává sůl.

Romantické vyznání

Také vás může zajímat ...

Bučková na svých sociálních sítích vystavila dost zarážející příspěvek. Pod fotku přidala dlouhý komentář, který byl směřován právě na Jakuba Vágnera. „Život po tvém boku byl krásný a jsem za něj opravdu vděčná,“ popisovala své pocity Eliška, která své emoce tak trochu utrhla ze řetězu.

Návrat se konat nebude

Zdá se, že od Jakuba očekávala podobné romantické vyznání, toho se však nedočkala. Dočkala se pouze utěšování od svých fanoušků. Vypadá to, že Eliška by se Jakubovi nejradši rozběhla do náruče. On vše ale přijímá chladně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama