Eliška Bučková: Lidé jí lezou na nervy

Milá, laskavá, slušně vychovaná. Taková skutečně je moravská rodačka Eliška Bučková, ale ruku na srdce – přiznejme si, že v poslední době už má všeho až po krk.

Kladné vlastnosti, které donedávna považovala za samozřejmost, u mnohých často marně hledá. “Většina lidí vás osobně nevidí a jsou ovlivněni tím, co se napíše,” postěžovala si modelka. “Takže když se řešila moje anorexie, kamkoliv jsem přišla, všichni na mě koukali a čekali, co si dám k jídlu.

Také vás může zajímat ...

Aniž by mě viděli, tak si už do hlavy nastavili, že jsem extrémně hubená.” Možná ani není třeba dodávat, že v takových situacích si půvabná tmavovláska připadá jako na pranýři. Ostatně dodnes o ně není nouze, kdekoli se Eliška ukáže, ihned na ni a její talíř s jídlem míří objektivy všech fotoaparátů.

Ale už přišla na to, jak se k tomu postavit: “Pro mě je důležité, co si o mě myslí má rodina, moji nejbližší a lidé, které mám ráda. Pokud ostatní mají problém, tak ať ho mají.” Také zvědavci dotazující se na to, kdy už si konečně, najde chlapa, Elišce lezou nepopsatelně na nervy.

“Muži kolem mě jsou,” odpovídá jim tajemně s tím, že víc neřekne. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...