Eliška Bučková: Málem zemřela! Může za to Vágner?

Až teď se ukazuje, jaké oběti přinášela nebohá Eliška Bučková vztahu s rybářem Jakubem Vágnerem (38).

Ale ano, vědělo se, že milovaného dobrodruha doprovázela na drsné zahraniční cesty, na kterých by jiná žena přišla o rozum, ale šlo nejen o něj – krásná tmavovláska vsadila do hry dokonce i to nejcennější, tedy život. V Amazonii prodělala horečku dengue, kterou způsobuje virus dengue roznášený komáry.

Také vás může zajímat ...

Nemoc se lidově nazývá horečkou lámající kosti, neboť způsobuje bolest, jako by vám někdo lámal jednu kost za druhou.

„V Amazonii jsem přežila chřipku dengue a říkám, že mě nějaká korona neporazí,“ žertuje nyní, v době koronavirové, anorektická modelka, při jejíž váze (čtyřicet kilo v okovaných botách) je vskutku zázrak, že si vyzáblé tělo s životu nebezpečnou chorobou, již provází vysoké horečky a krvácení, poradilo.

Vyzáblá krasavice takto nemístně riskovala z lásky k charismatickému lehkomyslníkovi, který rád vyhledává nebezpečí. Ukazuje se, že je asi dobře, že Vágner Bučkové utekl. Bůhví, jakým hrůzám by ji svérázný hazardér vystavil na dalších výpravách do horoucích pekel.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama