Eliška Bučková: Předvádí svatební šaty

Ta ironie! Zase už se nádherná Eliška Bučková ukázala v bílých krajkách. Je krásné a zároveň smutné, když se tahle tmavovláska připomínající lesní vílu oblékne jako nevěsta, a přitom všichni, a v prvé řadě ona sama, velice dobře vědí, že na svatbu čeká marně.

A kdykoli se jí někdo zeptá na to, zda se přece jen v bílých róbách necítí všelijak, když namísto veselky v jejím životě pokaždé přijde studená sprcha, odpovídá modelka s úsměvem stále dokola totéž: „Myslím si, že na to ještě mám čas, stejně jako na děti.

Také vás může zajímat ...

Moje dvě sestry mají teď miminka, tak to stačí. A až za pár let třeba přijde řada i na mě.“ A jako obvykle dodává, že nemá vůbec čas na milostné schůzky, účinkuje totiž v muzikálu, fotografuje se do časopisů a předvádí luxusní modely na přehlídkových molech.

Těžko říci, zda se tomu dá věřit. Česká Miss 2008 pochází z moravské věřící rodiny, kde se uznávají tradiční hodnoty. Ve svých třiceti letech jistě už touží po potomcích. Sotva se spokojí s jedináčkem, doma bylo dětí plno, Eliška vyrůstala se třemi sestrami a bratrem.

A tak má už nejvyšší čas „hnízdit“. Dobře si to uvědomuje, ale vytrvale se snaží sobě i ostatním namlouvat, že je jí bez partnera skvěle a že není nad to, užívat si svobody. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...