Eliška Bučková: Selhávají jí nervy

Psychicky na dně je v současné době Eliška Bučková, i když to popírá, seč jí síly stačí. Kdo se však podívá do jejích smutných očí, pochopí, že krásné tmavovlásce selhávají nervy.

No řekněte sami: která žena by toužila v přímém televizním přenosu sledovat, jak se muž, kterého stále ještě miluje, vine ke krásné mladé tanečnici? Tohle vídala Eliška Bučková ve StarDance během celého dlouhého podzimu.

Také vás může zajímat ...

Ostatně všichni máme ještě v živé paměti televizní přenosy, v nichž rybář Jakub Vágner (38), který se s Eliškou více než před rokem rozešel, tančil s profesionální tanečnicí Michaelou Novotnou (25). Kdykoli na ně zamířily kamery, usmívali se, tulili se k sobě, vzájemně si skládali poklony.

A tančili skutečně skvěle. Eliška podzim protrpěla, dívat se, jak se “její” Vágner tiskne k jiné bylo nad její síly. Jako by to nestačilo, románek pokračuje. Toho se brunetka bála ze všeho nejvíc. “Mizí mi do Amazonie, a nemůžeme tak tančit na akcích, které nám nabízejí.

Zlobí mě,” napůl žertem si postěžovala Nováková. Rybář jí vzkázal, že se po tolika měsících tančení musí vrátit do svého světa, neboť potřebuje vzduch a přírodu. “Až se vrátím, jsem jen tvůj,” dodal romanticky.

A to je pro Elišku tvrdá lekce. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...