Eliška Bučková: Skutečně chce přibrat?

Že by se konečně nad sebou poctivě zamyslela? V málem třiceti letech je nejvyšší čas. Pokud žena nedostane rozum v tomhle věku, tak kdy? Opravdu si Eliška začíná uvědomovat, že je vychrtlá a že to není zdravé? Veřejně prohlásila, že nyní má jasný plán: přibrat.

Jenomže paradoxně zase už zhubla, údajně neplánovaně. Připadá si totiž se silami v koncích: organizovala rybářský tábor pro děti, do toho přišlo stěhování, a jako by to nestačilo, přiznává, že se z rozchodu s pohledným rybářem Jakubem Vágnerem (37) stále ještě nevzpamatovala.

Také vás může zajímat ...

„Ale budu ráda, když zase přiberu,“ konstatuje odhodlaně půvabná brunetka. Tvrdí, že ona i sestry jsou vyzáblé v horní části těla, tuk se jim však ukládá do té dolní, tedy do zadku a stehen. Z tohoto důvodu se bývalá láska slavného rybáře domnívá, že je její postava hruškovitého typu.

Tady už ale opět něco nehraje: Eliščina postava je leda tak typu „šídlo“. Pokud si kráska připadá jako hruška, je evidentní, že se z roky trvající anorexie stále ještě nevyléčila. K psychologovi prý nikdy nechodila, ale měla by! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...