Eliška Bučková: Téměř se nevidí! Hrozí rozchod?

Nejen, že se stále nedočkala vysněné žádosti o ruku a následné veselky, ono je to ještě horší. Eliška Bučková (29) totiž přiznala, že její vztah s Jakubem Vágnerem (36) není zrovna zalitý sluncem. „Sice spolu sdílíme jednu domácnost, ale mockrát se doma nepotkáme,“ svěřila se Eliška s tím, že partnera vidí jen párkrát do měsíce.

Také vás může zajímat ...

Bere to ale zatím sportovně, prý se díky tomu na sebe těší a o to je jejich vztah hezčí. Jen jestli se ale tím pouze nekonejší a pořád tajně nedoufá, že se jednou kvůli ní Jakub změní a dá jí před rybářstvím přednost.

Lepší by pro ní bylo konečně sundat růžové brýle a uvědomit si, že pro něj nejspíše navždy bude na druhém místě a buď se s tím smíří a nebo si začne hledat jiného partnera

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...