Eliška Bučková: Tvrdí, že má chlapa, nikdo jí to nevěří

Stalo se to, čeho se mnozí obávali. Eliška Bučková přestala snášet dotěrné otázky typu: Opravdu jsi, Eliško, stále tak sama, samotinká? Modelce, jak se říká, ruply nervy.

Od jejího rozchodu s charismatickým rybářem Jakubem Vágnerem (37) uplynul více než rok, a tak se rozhodla, že déle již zmíněné dotazy poslouchat nebude. Prohlásila, že má za sebou již několik schůzek se záhadným neznámým, kterého z mnoha důvodů nebude jmenovat.

Také vás může zajímat ...

“Randím, ale zatím to není nic vážného. Jsem ve stádiu vybírání,” podotkla neurčitě. Má onen tajemný muž jméno a tvář, anebo existuje jen ve fantazii krásné modelky? Jedná se o zastírací manévr, aby Elišku už konečně přestali její fanoušci litovat, že je pořád sama?

Brunetka ostatně popírá též tikání biologických hodin, podle ní se začnou ozývat nejdřív za tři až čtyři roky.

Možná ji k těmto výrokům přiměla taneční soutěž StarDance, kde se její bývalý partner Vágner pravidelně objevuje po boku Michaely Novákové (25). Třeba mu kráska chtěla aspoň na dálku sdělit, že ona má také s kým tančit.

Jenže rybářova tanečnice je skutečná, zatímco Eliščina partnera nikdo neviděl. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...