Eliška Bučková: Uteče zoufale za jiným?

Když se dala s Jakubem Vágnerem (36) dohromady tak doufala, že vysněná svatba přijde cobydup. Eliška Bučková (28) je ale i po třech letech stále svobodná a nevypadá to, že by se její rybář zabýval nějakou žádostí o ruku či snad plánováním veselky.

Také vás může zajímat ...

Bučková z toho prý začíná být opravdu zoufalá a snaží se to Jakubovi naznačovat všemi možnými způsoby. Ještě větší muka pro ní nastala, když se zúčastnila svatby své sestry Anny (22). „Samozřejmě ji přeji z celého srdce jen to nejlepší a vůbec jí nezávidím,“ ironicky okomentovala fotku, kterou sdílela na internetu.

Bude tedy hledat někoho, kdo si ji konečně vezme a Vágnera pošle k vodě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...