Eliška Bučková: Vágner ji podváděl s Langmanovou?

To by bylo nemilé překvapení. Modelka Eliška Bučková (29) se s rybářem Jakubem Vágnerem (36) rozešla v přátelském duchu, bez velkých emocí. Zkrátka oba došli k závěru, že se k sobě moc nehodí. Zatímco Vágner pořebuje být stále na dobrodružných výpravách, Bučková toužila po rodině a domácím zázemí a táhlo ji to více do společnosti, než do bažin.

Teď se ale prosákly na povrch šokující informace. Vše nasvědčuje tomu, že v době, kdy spolu ještě chodili, Bučková nebyla Vágnerova jediná vytoužená. Proslýchá se, že rybář sváděl ještě další ženu. Tou by měla být jiná půvabná modelka, Renata Langmanová (32), která žije s manželem Ondřejem Novotným (40).

Také vás může zajímat ...

Promluvit o tom měl právě choť Langmanové. „Jestli se potkáme, rybáři, tak jsi na facky. Bacha na mě!“ vzkázal nevybíravě Vágnerovi. Mířil na to, že měl bývalý přítel Bučkové dotírat na jeho ženu. S podivem však je, že Eliška se svého „ex“ spíše zastává a vinu přičítá blondýnce.

„Myslím, že by si měla do svědomí sáhnout nejspíš Renata, pokud má potřebu tohle téma její manžel neustále vytahovat. To tam asi bude něco v nepořádku,“ postavila se k tomu. Sám Vágner raději mlčí. Nejspíš ale na údajné avantýře Vágnera a Langmanové něco bude, protože Novotný se kvůli tomu prý rozčiluje už rok.

Nedá si snad rybář s modelkami pokoj? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama