Eliška Bučková: Vágnera by nejraději uškrtila

I slavní mají spory. Ač vypadá krásná modelka Eliška Bučková (28) jako andílek, jsou dny, kdy se promění v rozzuřenou tygřici. Své by o tom mohl vyprávět její rybář Jakub Vágner (35).

Ti dva působí jako sehraný pár. Bydlí již ve společné domácnosti a podle známého rybáře prý uvažují o svatbě. Nyní však vyšly najevo skutečnosti, které nasvědčují tomu, že nebe u Vágnerů nebývá pokaždé bez mráčků.

Také vás může zajímat ...

Atraktivní tmavovláska dokonce přiznala, že čas od času by partnera nejraději uškrtila! Co se to jen stalo? Vždyť brunetka se ještě nedávno chlubila fotografií z koňského hřbetu a tvrdila, že má doma prince.

Teď se ukázalo, že její život přece jen není tak docela růžový. Vágner jí prý naopak přivádí k šílenství. Prozradila též podrobnosti. Třese se vzteky, když si rybář umaže během snídaně tričko a pak v něm klidně odjede na jednání.

Nebo v lepším případě na natáčení. Další důvody k rozmíškám se najdou také při společném fotografování. Štíhlá kráska si stěžuje, že když si pořizují “selfíčka” v romantickém objetí, většinou se nepovedou.

Jakub se dívá bůhvíkam, ona se šklebí. Naštěstí Eliška chápe, že jsou to malichernosti, což dokazuje její: “Stejně bych ho nedala za nic. Je to můj poklad.” .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...