Eliška Bučková: Vágnera by nejraději uškrtila

I slavní mají spory. Ač vypadá krásná modelka Eliška Bučková (28) jako andílek, jsou dny, kdy se promění v rozzuřenou tygřici. Své by o tom mohl vyprávět její rybář Jakub Vágner (35).

Ti dva působí jako sehraný pár. Bydlí již ve společné domácnosti a podle známého rybáře prý uvažují o svatbě. Nyní však vyšly najevo skutečnosti, které nasvědčují tomu, že nebe u Vágnerů nebývá pokaždé bez mráčků.

Atraktivní tmavovláska dokonce přiznala, že čas od času by partnera nejraději uškrtila! Co se to jen stalo? Vždyť brunetka se ještě nedávno chlubila fotografií z koňského hřbetu a tvrdila, že má doma prince.

Teď se ukázalo, že její život přece jen není tak docela růžový. Vágner jí prý naopak přivádí k šílenství. Prozradila též podrobnosti. Třese se vzteky, když si rybář umaže během snídaně tričko a pak v něm klidně odjede na jednání.

Také vás může zajímat ...

Nebo v lepším případě na natáčení. Další důvody k rozmíškám se najdou také při společném fotografování. Štíhlá kráska si stěžuje, že když si pořizují “selfíčka” v romantickém objetí, většinou se nepovedou.

Jakub se dívá bůhvíkam, ona se šklebí. Naštěstí Eliška chápe, že jsou to malichernosti, což dokazuje její: “Stejně bych ho nedala za nic. Je to můj poklad.” .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...