Eliška Bučková: Vydrží jako kůň

Modeling odsunula na vedlejší kolej a žije poměrně výstředně, což není po boku slavného rybáře Jakuba Vágnera (36) vlastně tak těžké. Nicméně právě Vágner překvapil, když promluvil o tom, jak Elišku Bučkovou (28) obdivuje.

Hubeňoučká dívenka prý vydrží jako kůň! Zřejmě je to pravda. Když se tmavovlásky zeptáte, co pro ni byl ten nejsilnější adrenalinový zážitek, odpoví, že zřejmě Mongolsko. Kuba ji totiž, možná záměrně, nepřipravil na to, že tam budou obrovské výkyvy počasí.

Také vás může zajímat ...

Cestovali tři dny na koních a bylo sedmadvacet stupňů, pak rozbili tábor, a když se ráno vzbudili, bylo minus deset a po kolena sněhu. To byl pro modelku hrozný šok. Tahle cesta byla natolik náročná, že Eliška tři dny brečela.

Je totiž dost zimomřivá, třásla se i v šesti vrstvách oblečení a kombinéze do Himálaje do minus padesáti stupňů. Slavný rybář vyslovil své přítelkyni poklonu. Řekl, že tohle byla tvrdá výprava, se kterou by měli problém i chlapi.

Ostatně Eliška je Vágnerovou první partnerkou, která s ním absolvuje nejnáročnější výpravy. Jiné ženy si netroufly. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...