Elixír mládí se skrývá v růži!

Díky skvělému vlivu na organismu se růže používá při výrobě mnoha přípravků. Zaručeně budete znát například růžovou vodu, růžový olej nebo krémy s růží bulharskou, která je nejznámější odrůdou právě při výrobě kosmetiky. Má velmi typickou vůni, kterou budete buď hned zkraje milovat, nebo naopak nenávidět.

Antioxidační účinky

Také vás může zajímat ...

Kromě svého dokonalého vzhledu a vůně má také květ této královny mezi květinami celou řadu antioxidantů, které zaručeně likvidují škodlivé volné radikály v těle. Ty mají největší vliv na nežádoucí stárnutí kůže, které touží zastavit každá žena. Už jste si ji zamilovala i vy?

Bojuje proti bakteriím

A co víc! Květy růže mají také antibakteriální účinky, což rozhodně ocení nejen vaše pleť. Z lístků růže si můžete udělat nejrůznější čaje a odvary, které krásně voní a uleví od dalších neduhů těla, jako jsou například žaludeční vředy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...