Emanuel Ridi: Postavil svůj vztah na odporné lži?

Poměr přestali konečně tajit!

Nebude časem litovat, že si vybrala slavného kuchaře?

Vysoký stupeň utajení měl vztah známého kuchaře EMANUELA RIDIHO (43) a tanečnice JANY HUNČÁROVÉ (31). Zatímco si už i vrabci na střeše cvrlikali, že tihle dva mají hodně společného, oni zarputile i přes řadu důkazů zapírali. Nyní je prý ale skrývání přestalo bavit a šli s pravdou ven.

Popírají sice, že by je dala dohromady taneční soutěž StarDance, nicméně jiskření, které mezi nimi během pořadu probíhalo, se dalo jen sotva přehlédnout.

Také vás může zajímat ...

Krutá pomsta bývalého

Když před měsíce oznámila krásná tanečnice rozchod se svým dlouholetým partnerem JANEM ONDEROU (31), tvrdila, že za tím rozhodně není nikdo třetí. Nejen bývalý přítel, ale i blízcí tanečnice jsou přesvědčeni, že neříká pravdu a že to s Ridim táhla ještě před rozchodem s Onde- rou. Ten si nenechal ponížení líbit a své bývalce zavařil.

Takže si našel jinou tanečnici a postaral se, aby zůstala bez práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...