Emanuel Ridi: Postavil svůj vztah na odporné lži?

Poměr přestali konečně tajit!

Nebude časem litovat, že si vybrala slavného kuchaře?

Vysoký stupeň utajení měl vztah známého kuchaře EMANUELA RIDIHO (43) a tanečnice JANY HUNČÁROVÉ (31). Zatímco si už i vrabci na střeše cvrlikali, že tihle dva mají hodně společného, oni zarputile i přes řadu důkazů zapírali. Nyní je prý ale skrývání přestalo bavit a šli s pravdou ven.

Popírají sice, že by je dala dohromady taneční soutěž StarDance, nicméně jiskření, které mezi nimi během pořadu probíhalo, se dalo jen sotva přehlédnout.

Krutá pomsta bývalého

Když před měsíce oznámila krásná tanečnice rozchod se svým dlouholetým partnerem JANEM ONDEROU (31), tvrdila, že za tím rozhodně není nikdo třetí. Nejen bývalý přítel, ale i blízcí tanečnice jsou přesvědčeni, že neříká pravdu a že to s Ridim táhla ještě před rozchodem s Onde- rou. Ten si nenechal ponížení líbit a své bývalce zavařil.

Také vás může zajímat ...

Takže si našel jinou tanečnici a postaral se, aby zůstala bez práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...