EMANUELE RIDI: Bude ji muset živit?

Vyměnila Jana za kuchtíka

Jak prozradil zdroj, podrazy se v této branži netolerují.

Ještě nedávno se LUCIE HUNČÁROVÁ (31) a známý italský kuchař EMANUELE RIDI (43), kteří se dali dohromady během taneční soutěže StarDance, chlubili na sociálních sítích snímky z luxusních dovolených. Teď je možná zaděláno na první krizi ve vztahu.

Lucie totiž právě kvůli Ridimu po mnoha letech ukončila vztah s JANEM ONDEREM (31), který byl nejen jejím partnerem životním, ale také tanečním.

Emanuele Ridi,

Smích ji přešel

Také vás může zajímat ...

„Přišla jsem o práci kvůli rozchodu s Honzou, což jsem úplně nečekala,“ posteskla si. Za to si ale Hunčárová může sama. Několikrát prý sama z legrace Onderovi říkala, že by byli skvělý taneční pár s VERONIKOU LÁLOVOU (26). A rýpání se jí vymstilo, protože poté, co Jana vyměnila za kuchtíka, opravdu jí dal vale a vyměnil ji za sexy Lálovou.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...